نتایج جستجو برای عبارت :

جلسات خرداد 98 در دانشگاه شیراز و شهر شیراز

آغاز فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه ها از ساعت ۱۴ امروز

فراخوان جذب اعضای هیئت علمی تا ششم اسفند ادامه دارد.

بررسی اولیه پرونده متقاضیان با نظر هیئت اجرایی جذب دانشگاه‌ها به مدت پنج روز انجام می‌گیرد و پرونده‌های متقاضیان دارای شرایط اولیه نیز طی هفت روز کاری به کمیته‌های بررسی توانایی‌های علمی و صلاحیت‌های عمومی ارسال می‌شود در نهایت نتیجه بررسی صلاحیت علمی و عمومی در دانشگاه به مدت ۴۵ روز کاری انجام می‌گیرد.

تمامی بررسی های فو
این دیر اومدن به جلسات بد جوری اعصاب خرد کن شده. یه سری افراد واقعا فکر می کنند وقتی دیر می آیند به جلسه کلی کلاس دارند. نمی دونم چرا نمی فهمند که توهین به بقیه است. واقعا کسی این حس را داره که کلاسش بالا می ره با دیر اومدن به جلسات؟؟؟!!!

عجبا
عکس های جالب و دیدنی روز 22 خرداد 1398
برداشتن آب از دریاچه ای خشک شده در “چنای” هند/ رویترز
اتاق تخلیه استرس در نمایشگاه لوازم مصرفی برقی در شهر شانگهای چین/خبرگزاری فرانسه
عکس فارغ التحصیلی دانش آموزان مدرسه ای در “جیانگسو” چین
جنسیس جی 80 مدل 2018
استقبال از گردشگران اروپایی در بندر شهر کلمبو سریلانکا/ رویترز
بدون شرح
گاوبازی در مادرید اسپانیا/EPA
robeka robeka.ir تصاویر دیدنی تصاویرجالب تصاویرجالب و دیدنی روبکا عکس های جالب عکس های جالب و دیدنی عک
با شیوع کرونا کلاس های درسی و دانشگاه ها شیوه درسی دیگری را برای آموزش پیش گرفته اند و سعی دارند تمام خدمات تحصیلی را به صورت آنلاین برگزار کنند. با توجه به شرایط پیش آمده دانشگاه ها روش جدیدی را برای نظارت بر پایان نامه ارائه داده اند.
مدیر پژوهشی دانشگاه اصفهان گفت: تنظیم شیوه‌نامه دفاع از پایانامه‌ها به صورت برخط از ۱۸ فروردین به تصویب شورای پژوهشی دانشگاه رسید و به معاونان دانشکده‌های دانشگاه اصفهان ابلاغ شد.
مهدی مومنی گفت در این شیو
1⃣تمدید بخشودگی جرائم مالیاتی قابل بخشش در اسفند سال ۹۸ ( تولیدی ها ۹۰ درصد و سایر مودیان ۸۰ درصد ) تا پایان خرداد ۱۳۹۹
2⃣چنانچه برگ مالیات قطعی مودیان از ۱۲ بهمن ۹۸ به بعد ابلاغ شود و مودی نسبت به پرداخت مالیات و جرائم غیرقابل بخشش تا پایان خرداد ۱۳۹۹ اقدام نماید ، مشمول بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم خواهد بود
3⃣لغو هیات های حل اختلاف مالیاتی در بخش اشخاص حقیقی ( همه ی منابع ) تا پایان سال ۱۳۹۸ و ادامه جلسات به سال ۱۳۹۹ موکول می گردد
ادامه مطلب
13 خرداد را جشن میگیرم خودم تنهایی 
با خیل ارزوهایی که در دلم کشته شدند امسال و دم نزدم
نگاه کودکان گرسنه را به لقمه ی غذا دیده اید؟ 
من همانطور به سیزده خرداد نگاه  میکنم
نمیتوانم برای داشتنش صبر کنم 
برای نفس کشیدن با ارامش نمیتوانم صبر کنم نمیتوانم صبر کنم 
خرداد هم کم کم داره میره
به نظرم امسال خرداد نسبت به سالهای قبل خنک تر بود
پر بود از بارندگی های قشنگ
تگرگ وسط خرداد که دیگه حرف نداره
اصفهان امسال خرداد زاینده رود رو داشت... بارندگی های قشنگ عصر
خدا کنه تابستون هم همینجور خوب و عالی باشه و از گرما کلافه نشیم
طبق معمول پشت میزم مشغول انجام دادن کارها هستم
ادامه مطلب
عکس های دیدنی و جالب 15 بازدید
گلف بازی در ساحل کالیفرنیا
زنان مسئول صندوق های رأی انتخابات ریاست جمهوری قزاقستان
فروشنده دوره‌گرد سیر و پیاز در شهر هاوانا کوبا/ خبرگزاری فرانسه
بدون شرح
یک طرفدار تیم ملی کریکت پاکستان در بازی این تیم مقابل استرالیا در جام جهانی کریکت در بریتانیا/ گتی ایمجز
بدون شرح
بازدید
“سوفی” با لقب سلطنتی “کنتس وِسِکس” همسر شاهزاده “ادوارد” از اعضای
خاندان سلطنتی بریتانیا از اردوگاه آوارگان سوری در دره “بقاع”
دفاع پروپوزال 12 خرداد 98 ساعت 11/30 - تا پنج شنبه  9 ام خرداد اعلام آمادگی بفرمایید و پروپوزال تایید شده توسط استاد راهنما را به اساتید داور ایمیل بفرمایید. 
بدیهی است بعد ار آن تاریخ پذیرفته نمی شود. 

داورها 
دکتر موسوی
دکتر خیرآبادی
سال ۹۲-۹۳ بود که جلسات پرسش و پاسخ در دانشگاه ما برگزار می‌شد. در یکی از جلسات دانشجو‌ها اعتراض کردند که شب‌ها، فضای دانشگاه خیلی تاریک است و چشم چشم را نمی‌بیند. معاون داشنگاه هم شروع کرد به جواب دادن که سال فلان در دانشگاه فلان که از دانشگاه‌های به نام است، ظلمات کامل بود لامپ که هیچ، روشنایی مهتاب هم نبود و اینجا وضعیت خیلی خوب است و جوری روشن است که انگار در حد استادیوم نیوکمپ پروژکتور دارد. وسط همین حرف‌ها یکی از بچه‌های اصفهانی هم ن
خدمات مشاوره خانواده بسیار مختلفی در مراکز خانواده -درمانی ارائه می شود. به اختصار بیان شده و در ادامه توسط سایت ” مشاوره خانواده ” شرح داده می شود.
جلسات فردیجلسات خانوادهزوج درمانیجلسات تلفیقیجلسات نوروفیدبکتست های روانشناسی با تحلیل روانسجکارگاه های آموزشیکاردرمانی و گفتاردرمانیجلسات درمانگری کودک و نوجوانبرنامه ریزی تحصیلیتماس تلفنی راهنمایی شغلیادامه دارد
منبع: مشاوره خانواده-خدمات مشاوره خانواده 
خدمات مشاوره خانواده بسیار مختلفی در مراکز خانواده -درمانی ارائه می شود. به اختصار بیان شده و در ادامه توسط سایت ” مشاوره خانواده ” شرح داده می شود.
جلسات فردیجلسات خانوادهزوج درمانیجلسات تلفیقیجلسات نوروفیدبکتست های روانشناسی با تحلیل روانسجکارگاه های آموزشیکاردرمانی و گفتاردرمانیجلسات درمانگری کودک و نوجوانبرنامه ریزی تحصیلیتماس تلفنی راهنمایی شغلیادامه دارد
منبع: مشاوره خانواده-خدمات مشاوره خانواده 
✅شنبه ۱۸ خرداد چهارم ۱ از ساعت۸ تا۱۰ 
✔چهارم ۲ از ۱۰ تا ۱۲
✅یکشنبه ۱۹ خرداد ۸تا ۱۰  چهارم ۳ 
✔پنجم ۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۲
✅دوشنبه ۲۰خرداد ۸ تا۱۰ پنجم ۲ 
✔ پنجم ۳ ساعت ۱۰ تا۱۲
✅ سه شنبه۲۱ خرداد ششم 
⭕جهت تحویل پرونده حضور ولی الزامی است...
سلام علیکمطاعاتتون قبول
به اولین روز از خرداد ماه 1398، خوش اومدید...
خردادی ها، تولدتون مبارک
به قول شاعر:
ماه خرداد بر تو فرخ بادآفرین باد بر مه خرداد
ماه خرداد سالها برای همه ما ماه استرس زائی بوده اما الان دیگه نه...تازه می بینم ماه قشنگیه(لبخند) البته به پای اردیبهشت که نمی رسه و البته هیچ ماهی، اردیبهشت نیست(لبخند)
ادامه مطلب
از قرار معلوم قرنطینه و تعطیلی دانشگاه حالا حالا ها سرجاشه!!
میانترما که از ۱۷ خرداد تا آخر تیر به صورت آنلاین و کلاسای عملی به صورت فشرده در مرداد و پایان ترما هم به صورت حضوری همون مرداد
ترم آینده هم همچنان دانشگاه تعطیله و به صورت مجازیه =(( آخرش دکتر بیسواد نشیم صلواااات!!
چقدر دلم تنگ شده واسه اوایل ترم ۲
میخواستم ترم ۱ رو فراموش کنم و وانمود کنم ترم یک از ۲۶ بهمن شروع میشه ولی چقدر حیف شد =((
دانلود گلچین آهنگ های خرداد 98
بهترین آهنگ های خرداد ماه 1398 با کیفیت 320 منتشر شد
[ اختصاصی از شهر موزیک + آپدیت شده تا 11 خرداد ]

آهنگ های خرداد 98

سوپرایز این ماه پایگاه شهر موزیک برای شما
اینبار با بهترین آهنگ های جدید خرداد 98 به صورت یکجا
گلچینی از منتخب موزیک ها برتر و پربازدید خرداد ماه به صورت اختصاصی
دانلود با لینک مستقیم و کیفیت 320 به صورت یکجا و تکی
شهر موزیک رو بخاطر بسپارید و تا آخر همین ماه
با بهترین آهنگ های خرداد ماه در کنار ما باشید .
بنا به درخواست صاحب امتیاز نشریه دانشجویی آرامین، کانون قرآن و عترت (علیهم السلام) دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و با موافقت کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران در جلسه روز هفتم خرداد ماه، نشریه دانشجویی آرامین از دو هفته نامه به ماهنامه تغییر پیدا کرد.
همایش نظریه قانون اساسی کارل اشمیت، ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می توانند تا تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ازطریق رایانامه schmittconstheory@gmail.com اقدام به ثبت نام نمایند به شرکت کنندگان، گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.
همایش نظریه قانون اساسی کارل اشمیت، ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می توانند تا تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ازطریق رایانامه schmittconstheory@gmail.com اقدام به ثبت نام نمایند. به شرکت کنندگان، گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.
سوالات ریاضی هشتم خرداد ماه سال 98

دراین مطالب از وبلاگم براتون سوالات ریاضی هشتم خرداد ماه سال 98 رو آماده کردم میتوان در ادامه مطلب آن را دانلود کنید

جهت دانلود سوالات روی لینک زیر کلیک کنید

حجم 2.15 مگابایت

دانلود

امیدوارم که خوشتون اومده باشه
عکس های جالب و دیدنی روز 25 خرداد 1398 در سایت روبکا مشاهده نمایید
مهمانی سالانه کلاه در نیویورک/ خبرگزاری فرانسه
پرواز بالون ها در استان نوشهر، ترکیه
پرواز پرنده های نظامی توپولوف تو-160 و تو-22ام3 برفراز آسمان مسکو، روسیه
تویوتا جی تی 86 مدل 2019
فعالیت کشاورزان در مزرعه برنج- هفئی، چین
قایق‌های ماهیگیری در بندر کراچی پاکستان/ آسوشیتدپرس
دومین سالگرد حادثه آتش‌سوزی در برج “گرنفل” لندن/ گتی ایمجز
رونمایی از نخستین لباس پرنده ساخت کمپانی
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم...
خرداد ماه جان چه عجب!!! بالاخره تموم شدی.. مرسی.. اه...

تیرماه جان!!! آمدی که داغ دل تازه کنی به هزار و یک داغ آشکار و نهان... مادر داشتی آرزو می کردم به سوگت بنشیند که سوگ نشین توایم...
تیر ماه بی سرانجامی توی سیگار بهمنت باشد.... (با اندکی تحریف)
بنام خدا
گزارش جلسات دورهمی ارتباط
روز پنجشنبه 23 خرداد 98

روز پنجشنبه 23 خرداد دو جلسه دورهمی ارتباط داشتیم که یکی از آنها محفلی و فامیلی بود و دیگری جلسه آزاد دورهمی بود که ازطریق اطلاع رسانی ازطریق کانال مثنوی ارواح عده ای از دوستداران علوم روحی در آن شرکت داشتند.
در مورد جلسه اول که ساعت 14 تا 16 در خیابان آزادی تشکیل یافت، با دعوت یکی از دوستداران به این جلسه رفتم که اعضای حاضر در آن عموما قوم و خویش و دوستان خانوادگی میزبان جلسه بودند که د
بنام خدا
گزارش جلسات دورهمی ارتباط
روز پنجشنبه 23 خرداد 98

روز
پنجشنبه 23 خرداد دو جلسه دورهمی ارتباط داشتیم که یکی از آنها محفلی و
فامیلی بود و دیگری جلسه آزاد دورهمی بود که ازطریق اطلاع رسانی ازطریق
کانال مثنوی ارواح عده ای از دوستداران علوم روحی در آن شرکت داشتند.
در
مورد جلسه اول که ساعت 14 تا 16 در خیابان آزادی تشکیل یافت، با دعوت یکی
از دوستداران به این جلسه رفتم که اعضای حاضر در آن عموما قوم و خویش و
دوستان خانوادگی میزبان جلسه بودند ک
عکس های جالب و دیدنی روز 29 خرداد 1398 در روبکا مشاهده نمایید امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره.
خشک کردن یک نوع غذای خمیری ادویه‌دار در آگارتالا هند/ گتی ایمجز
تصاویر دیدنی
چهار زنبورخوار در روستایی در چین
تصاویر روز
عبور یک خرس قطبی در خیابانی در شهر صنعتی” نوریلسک” در منطقه سیبری روسیه/ رویترز
تصاویرجالب
شستشوی یک اسب در ساحل باریکه غزه
تصاویرجالب و دیدنی
مراسم آغاز رسمی کارزار انتخاباتی ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا د
احتمال برگزاری آزمون استعدادهای درخشان بعد از ۱۵ خرداد
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان:
برای اعلام زمان آزمون باید منتظر بمانیم تا ببینیم ستاد کرونا چه زمانی اجازه برگزاری آزمون را می‌دهد. پیش فرض ما این است که آزمون در خرداد ماه برگزار خواهد شد و امیدواریم تا آن زمان مشکل برطرف شود.
احتمالا آزمون مدارس استعدادهای درخشان بعد از ماه مبارک رمضان و تقریبا بعد از ۱۵ خرداد ماه برگزار خواهد شد.
✅ خرداد ماه، آزمون استخدامی در نهاد ریاست جمهوری
ثبت‌نام در آزمون استخدامی در دستگاه‌های وابسته به نهاد ریاست جمهوری از پنجم خرداد آغاز می‌شود و تا ۱۱ خرداد از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور ادامه دارد.
هزینه این آزمون ۷۵ هزار تومان اعلام شده که از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ها قابل پرداخت است.
کارت ورود به جلسه این آزمون از روز سه‌شنبه ۲۸ خرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و آزمون روز جمعه ۳۱ خرداد در شهر تهران برگز
ثبت‌ نام آزمون زبان msrt خرداد ماه 98 ، از ساعت 14 روز یکشنبه ۲۲ اردیبهشت آغاز شده و تا روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت‌ ماه ادامه خواهد داشت . به نقل از سایت مشاوره آزمون های زبان هیوا ، آزمون MSRT خرداد ماه 98 در روز سه شنبه 21 خرداد در شهرهای تهران ، تبریز ، بابلسر ، بیرجند ، اصفهان ، اراک ، اردبیل ، اهواز ، ایلام ، رشت ، زاهدان ، خرم‌ آباد ، سنندج ، شیراز ، کرمان ، کرمانشاه ، کیش ، قم ، قزوین ، گرگان ، مشهد ، یزد ، همدان برگزار خواهد شد . این آزمون برای دانشجوی
دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه کشور و سومین دانشگاه بزرگ خاورمیانه شناخته می شود. این دانشگاه با جمعیتی بیش از 1.5 میلیون دانشجو در سال 1361 تاسیس شده است.
دانشگاه آزاد دارای زیرمجموعه هایی چون باشگاه پژوهشگران جوان، مجموعه مدارس سما و مجلات علمی پژوهشی متعدد است.

طالع‌بینی خرداد ماه 

فال و طالع بینی، فال خرداد ماه

طالع بینی فروردین ماهشاید دوست داشتن برای عده‌ای از متولدین این ماه ایجاد دردسر کند، بنابراین اگر می‌‌بینید که توانایی تحمل دردسرهای آن را ندارید، فراموشش کنید. احتمالا در راهی که پیش می‌‌روید، دچار مشکلاتی خواهید شد ولی زود قضاوت نکنید و زود از کوره در نروید که در نهایت، تحمل این مشکلات نتیجه‌بخش خواهد بود. نظرات شما در مورد اطرافیان و دوستان نزدیک‌تان تغییر خواهد کرد. شما ا
خدمات ویژه کنکور99 مشاوره تحصیلی آکادمی علمی و مشاوره ای راهبر شامل :
1-ارائه خدمات اختصاصی دکتری /کارشناسی ارشد/کارشناسی 
2-برنامه ریزی منطم وهفتگی اختصاصی هر فرد 
3-جلسات هفتگی مشاوره فردی و گروهی هر گروه آزمونی 
4-آزمونهای آزمایشی اختصاصی راهبر 
5-انجام تست های شخصیت و ...
6-جلسات گروهی و فردی  تحلیل آزمون های آزمایشی
7-جلسات ثابت ماهانه با والدین
و.... 
سلام
امروز تولدمه.
و اول خرداد هم تولد وبلاگم بود. به گمانم 4 ساله شد.
و هشتم خرداد هم سالگرد اولین پیام بود. و نه ساله شد.
خرداد ماه عجیب غریبیه. خیلی شروعها و خیلی پایان ها توی این ماه اتفاق افتاده.
الان که دیگه خبری از امتحان نیست، دوست تَرِش دارم ;)
خلاصه که...
تولدم مبارک

پی نوشت:
امسال هیچ اعلام رسمی در هیچ شبکه ای نکردم. حس بهتریه... حداقل تکلیفت با یه سری آدمها روشن تر میشه :)
خرداد پر حادثه شروع شده است...
- پورشه هایی که می تازند...
-مسئولین سابقی که پیاپی به زن بی گناه و غیر مسلحی شلیک می کنند...
-کارت خوان هایی که گردش میلیاردی دارند..
-و...
-و...
قرار بود چرخ سانتریفیوژ بچرخد و چرخ زندگی مردم هم... اما زندگی مردم را می گیرند و پول آن ها را هم آشکارا می دزدند...
#با‌ـ‌روحانی‌ـ‌تا‌ـ1400!!
نشست شانزدهم «شنبه‌های حقوق بین‌الملل» در روز شنبه مورخ 9 آذر ماه 1398 از ساعت 16:30 تا 18 برگزار می‌شود.
موضوع:
قانونگذاری (داخلی) و حقوق بین الملل
سخنران:
دکتر امیر مقامی عضو هیأت علمی دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی
از عموم علاقمندان و پژوهشگران دعوت می‌شود در این جلسات شرکت کنند و در صورتی که موضوعی را در خصوص «ایران و حقوق بین‌الملل» در نظر دارند در جلسات مطرح یا به شماره 09125660839 تلگرام نمایند تا برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته و در جلسات بعدی از ار
کمند امیرسلیمانی و مادرش در یک عکس
مجله زیبا:کمند از بازیگران معروف سینمای ایران است.کمند امیرسلیمانی ۱۶ خرداد ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمد . وی فارغ‌التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۳۷۶ می‌باشد
تابناک با تو
روال اداری ثبت نام دانشجویان قبولی جدید (کنکور فراگیر) به شرح ذیل می باشد:✅1- ثبت نام اینترنتی در سامانه گلستان✅2- ثبت نام حضوری در دانشگاه محل قبولی و تحویل اصل مدارک به دانشگاه✅3- پرداخت شهریه ثابت ترم یک✅4- انتخاب واحد ترم یک✅5- شرکت در کلاسهای ترم✅6- پرداخت شهریه دانشپذیری (احتمالا در اردیبهشت ماه)✅7- پرداخت شهریه متغیر ترم (در اواخر ترم)✅8- انتخاب حوزه آزمون  در اردیبهشت ماه (انتخاب هر شهر دلخواه)✅9- کارت ورود به جلسه آزمون✅10- امتحانات پا
١٦ ساله بود که به جلسات سخنرانی آیت‌الله‌ خامنه‌ای، شهید هاشمی‌نژاد و شهید دیالمه در مساجد مشهد می‌رفت و همین جلسات بن مایه های فکری او را در نوجوانی شکل داد. نقطه عطف دوران نوجوانی محمد باقر قالیباف را می توان کمک به زلزله زدگان طبس دانست. او به حدی از خودش توانمندی نشان داد که در شورای ساخت طبس‏، عهده دار ساخت قسمتی از شهر شد.
بعد کنکور کلی برنامه داشتم....که به لطف دانشگاه هیچکدوم عملی نشد
سمیه نیا دانشگاه....
بیای دانشگاه اسکول میشی....علاف میشی....
سمیه بیای دانشگاه فقط باید پاس کنی...هیچی رو نمیتونی تجربه کنی...
سمیه....برووووو.. برو پی زندگیت
شنبه دانشگاه مسابقه ی کتابخونیه...کتاب شازده کوچولو....دعا کنین برنده شم
بعلهههع
جهت تشکیل اجتماع مردمی و نیز ایجاد پایگاه ارتباطی با مردم شریف منطقه کنار زمینه پروژه تا شروع پی ریزی ساختمان مسجد، نماز خانه ای احداث می شود.
طبق مصوبه هیئت مؤسسان در تاریخ22  خرداد 98، شروع عملیات احداث نماز خانه از شنبه 25 خرداد خواهد بود.
برای دانلود شبه سوالات نهایی پایه دوازدهم خرداد 98 رشته (تجربی،ریاضی،انسانی) روی لینک زیر بزنید
https://t.me/joinchat/AAAAAFlmaACSR3WLtXQOhA
کانال شبه سوالات نهایی خرداد 98 پایه دوازدهم (تجربی،ریاضی،انسانی)
برای دانلود شبه سوالات امتحان نهایی خرداد 98 وارد کانال شوید
http://t.me/davazdahumi
جهت دریافت فایل اینجا کلیک کنید.حجم: 128 کیلوبایتتوضیحات: با سلام و خدا قوت خدمت همکاران ارجمند، فایل مربوط به شاخص های ارزیابی سه ماهه (فروردین-اردیبهشت و خرداد) 1398 خدمتتان ارسال می گردد. ضمناً در سایت همگام نیز بارگذاری شده است.
در ۱۹ خرداد ۹۴ بهرام نورایی آلبوم اشتباه خوب رو توئیت کرد. تا اینکه در ۲۶ خرداد اعلام کرد که آلبوم اشتباهخوب با ۱۶ آهنگ و آهنگسازی مهدیار آقاجانی در ۱۳ تیر ۹۴ منتشر خواهد شد آلبوم برای فروش در آمازون قرار گرفته این آلبوم یکی از بهترین و بزرگترین آلبوم های موسیقی رپ فارسی است است،که شبیه به یک فیلم نامه می باشد و دارای چند بخش و یک استایل چند بعدی است.
دانشگاه ترکیه و تحصیل در دانشگاه‌های برتر دولتی و خصوصی :ما در این مقاله قصد داریم به معرفی دانشگاه‌های برتر ترکیه و مورد تایید وزارت بهداشت ایران بپردازیم.در ابتدا لیست دانشگاه‌ها برتر ترکیه را بصورت تیتر وار ذکر می کنیم.و در ادامه به معرفی تک تک دانشگاه‌ها به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.
برای مطالعه ادامه مطلب لطفا کلیک نمایید 

دانشگاه ترکیه

آیا حضور زوجین در جلسات مشاوره طلاق توافقی الزامی است؟
بله، زوجین می‌باید در تعداد جلسات تعیین شده مشاوره حضور داشته باشند مگر با داشتن شرایط خاص.
مدت زمان طلاق توافقی در شرایط جدید چقدر است؟
در شرایط فعلی و با افزوده شدن مدت زمان مشاوره تا صدور دادنامه حدودا دوماه به‌طول می‌انجامد که این مدت در صورت استفاده از وکلای دادگستری به‌طور چشمگیری کاهش می‌یابد.
آیا با داشتن وکالت در طلاق هم شرکت در جلسات مشاوره الزامی است؟
بله، ولی عدم حضور ز
دانشگاه که فعلا تعطیله
از فرط بیکاری تو کانالای دانشگاه میگشتم تا رسیدم به لینک کانال کراش دانشگاه !
همینجوری پیامارو میخوندم ؛تا رسیدم به این پیام:
سلام من رو خانمی که تو دانشگاه 15 خرداد هستن شنبه ساعت 2:30 تو کلاس 204 بودن مانتو مشکی بلند پوشیده بودن شلوار لی آبی و کتونیشون طوسی بود و کیفشون قرمز  گل گلی بود کراش دارم خیلی خوبی تو دختر#مهندس پزشکیشون

اینا مشخصات منه
من عاشق اون دقتشم.درکل تا قبل از دیدن پیامای این کانال اصلا فکرشم نمیکردم
+ فلش بک --> 4 خرداد 94
+ فلش بک --> 23 فروردین 97
+ اینجا، اکنون، حالا 12 شهریور 97 --> اینجانب دانشجوی دانشگاه روزانه هنر تهران، مقطع کارشناسی ارشد، در انتظار 25 سالگی 
+ شهریور معجزه سازِ من. #عشق_ترین
+ هر غیر ممکنی روزی ممکن میشه! فقط باید بخواهی و تلاش کنی. با تمام وجود و گوشت و خونت! 
+ بخواهید و بدست و بیارید. بدست آوردن حالش هزاار برابر قشنگ تر از خواستنه. 
+ خدایم سپاس 
#زندگی_به_سبک_مهدی (۳۱)
یکی از ویژگیهای مومن اینه که در هر شرایط سختی باعث آرامش مومن دیگه بشه، دکتر هاشم زاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله عج که در مقطع کارشناسی با شهید محمد مهدی هم دوره بودن نقل میکنه؛ در دانشگاه امام حسین ع با آقا محمد مهدی و آقا سید محمد هادی بهشتی نژاد و آقای محمد علی صفائیه کارهای فرهنگی گردان را انجام می‌دادیم و رابطه ی صمیمی‌ بین ما بود. برگزاری جلسات قرآن با من بود و سید هادی هم که شهید شد بیشتر فع
با توجه به فرارسیدن تعطیلات
پیش‌روی عید فطر و نیمه خرداد، پیش‌بینی فعالان بازار مسکن این است که در
خرداد ماه با افت قابل‌توجه معاملات روبرو شویم.

رشد ۱۲/۵ درصدی قیمت مسکن در اردیبهشت ماه سبب شده معاملات در روزهای سپری شده از خرداد ماه پرتعداد نباشد.
به گزارش تجارت‌نیوز، سامانه
اطلاعات
ادامه مطلب
خردادِ پر حادثه، خردادِ پُر شور، خردادِ پر خاطره...
ماهِ خاطرات، خردادِ مُخاطرات، خرداد‌ِ خونِ دل... خرداد که می‌‌رسد، دل پَر می‌‌کشد به روزهای پُر امید، روزهای پُر نشاط، پَر می‌‌کشد به آسمانِ رویا، رویای آزادی. دل پر می کشد به هوایی که قرار بود نفس کشیدن آسان‌‌تر باشد...
روزهای جَدَل برای جامعه ی مدنی. روزهای میتینگ‌‌های سیاسی، لبخندهای مرموزِ دموکراسی، گریه های از سرِ شوق، خنده‌‌های از سر ذوق...
روزنامه‌‌های دوم خردادی، شهیدانِ را
سلام. گروه علمی مدرسه معصومیه (ع) قم، مطالبی را آماده کرده اند تحت
عنوان "روش تحصیل حوزوی در نگاه رهبر انقلاب".  در این جلسات ابتدا به بیان تاریخچه اینگونه
بحث های روش تحصیل می پردازند، سپس بیان می دارند که مخاطب این بحث ها کدام گروه
طلبه ها هستند و اینکه برای این جلسات از چه منابعی استفاده شده است.
تمایز این جلسات از منابع دیگر اول جامعیت این نگاه است که نظرات و
کتب پیشین به خوبی بررسی شده اند و به یک دیدگاه جامع و درستی رسیده اند و دوم،
ارایه م
اهتمام جدی جهت بهره برداری از بیمارستان سینا زرند تا نیمه اول سال جاری
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید سرزده خود از پروژه در حال احداث سینا زرند، از اهتمام جدی عوامل جهت بهره برداری از بیمارستان تا قبل از اتمام نیمه اول سال جاری خبر داد.
ظهر امروز ۱۰ خرداد، مهندس علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی به اتفاق دکتر امیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، بلوردی مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمان، خنجری فرماندار و جمعی از مسئولین اجرایی، بهداش
بسم الله الرحمن الرحیم 
وقتی که کارشناسی دانشگاه شهید بهشتی قبول شدم، خیلی به بارش برف و لذت برف بازی فکر می‌کردم. یعنی از طبیعت دانشگاه بیشتر همین به ذهنم می‌رسید.  
وقتی که دوران دانشجویی شروع شد تعامل ما هم با طبیعت وحشی! دانشگاه شروع شد. دانشگاه روی دامنه‌ی کوه ساخته شده. به طوری که بسیاری از مسیر‌های دانشگاه شیب دارند که بعضی‌هاشون تنده. این‌قدر ارتفاع در دانشگاه تأثیر‌گذاره که به یک نحوی دانشگاه به سه منطقه‌ی پایین و وسط و بالا تق
تقریبا 6 ماه از سال گذشته، از اسنفد شروع کردم جدی برای روش های جدید مهاجرتی و زندگی برنامه ریزی کردن، شروع کردم pte خوندنکه برای دانشجویی کانادا و استرالیا اقدام کنم.تمام تلاشمو کردمامتحان اول رو آخر خرداد دادم، نتیجه که میخواستم نبود، توی اسپیکینگ خیلی مشکل داشتم. البته قبل امتحان مریض بودم یکم تاثیر گذاشته بود.ایمیل زدم دانشگاه، یک ماه وقت خواستم ازشون...وقت دادن امتحان دوم آخر های تیر دادم و نتیجه خیلی خیلی بهتری بود.نتیجه فرستادم دانشگا
تقریبا 6 ماه از سال گذشته، از اسنفد شروع کردم جدی برای روش های جدید مهاجرتی و زندگی برنامه ریزی کردن، شروع کردم pte خوندنکه برای دانشجویی کانادا و استرالیا اقدام کنم.تمام تلاشمو کردمامتحان اول رو آخر خرداد دادم، نتیجه که میخواستم نبود، توی اسپیکینگ خیلی مشکل داشتم. البته قبل امتحان مریض بودم یکم تاثیر گذاشته بود.ایمیل زدم دانشگاه، یک ماه وقت خواستم ازشون...وقت دادن امتحان دوم آخر های تیر دادم و نتیجه خیلی خیلی بهتری بود.نتیجه فرستادم دانشگا
دکتر رضا اسمعیلی صبح روز جمعه 15 آذرماه 1398 با حضور در ستاد انتخاباتی شهر مهاباد در یازدهمین دوره انتخابات مجلس ثبت نام نمود.
دکتر رضا اسمعیلی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد و طراح و ناظر نظام مهندسی شهرستان مهاباد است. دکتر اسمعیلی دارای سوابق ریاست دانشگاه سما مهاباد، عضو هیئت رییسه نظام مهندسی ساختمان شهر مهاباد و معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد مهاباد است.
در روز جمعه دکتر رضا اسمعیلی راس ساعت 11 صبح و جمع کثیری از استادان، دانشجویان، معتمدین،
دانشگاه ملی سئول
همون طوری که خیلیاتون هم میدونید دانشگاه سئول بهترین دانشگاه توی کره هست و به قول معروف کلاسش هم خیلی بالاس. خیلی از اونایی که به کره میان بیشتر میخوان تا توی دانشگاه سئول درس بخونن مگر در مواردی که فرد رشته ای رو دوست داره که به طور تخصصی در دانشگاه های دیگه بهتر تدریس میشه یا جو دانشگاه های دیگه برای فلان رشته مناسب تره.
دانشگاه سئول هم مثل بقیه دانشگاه های دبگه دوره زبان رو پیش لز ورود به رشته اصلی برای دانشجو های خارجی بر
دوستم که تورنتو زندگی میکنه و دانشگاه سابق من درس میخونه میگفت امروز بهم
میگفت یه طوفان وحشتناک اخر هفته انتاریو رو لرزوند
بارون بود و تگرگ و هوای خیلی بادی و بد
کلی درخت شکستن
البته من انتاریو زندگی کردم و درکشون میکنم بیچاره ها رو
فکر کن ماه جون اومد، خرداد داره تموم میشه! اینا همچنان توی زمستون به سر میبرن.
بدبختا!
میدونین چقدر توی روحیه اثر میذاره؟ این 12 ماه سال رو نتونی بری بیرون چون هوا برفی و بارونی و سرد هست!
بورس
شرکت بورس تهران از برنامه افزایش سرمایه ۳۳ درصدی از دو محل سود و اندوخته خبر داد .افق کوروشفروشگاه های زنجیره ای افق کوروش صورت های مالی حسابرسی شده ۱۲ ماهه سال
گذشته را منتشر و رشد ۳۳۶ درصدی سود را نسبت به مدت مشابه سال قبل به ثبت
رساند.
غویتا
شرکت ویتانا که سال ۸۷ به دلیل عدم رعایت مقررات ناشران از بورس کارت
قرمز گرفت و با توجه به تغییر مالکیت و سیاست‌های اصلاحی، ۲۴ دی سال ۹۶ در
تابلوی پایه فرابورس درج و از خرداد سال گذشته نیز سهام آ
سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد کرج از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
سامانه ثبت نام و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد سامانه الکترونیکی ورودی های خروج از Minutes نیمسال آغاز تنها زمان ( ترم متداول سه. سامانه جامع دانشگاه مستقل دانشگاه مستقل اسلامی کرج گروه آموزشی شاهد عراقی سامانه آموزش نسخه عنوان کاربری عنوان کاربری را وارد رمز دوره .
ادامه مطلب
حوالی دی ماه سال گذشته دانشجویان روان‌ شناسی بالینی دانشگاه ی گروه در مانی تشکیل دادن  و تو چنل دانشگاه فراخوان دادن 
برا اول تستش همون بهمن ماه رفتم نمره افسردگی من 28بود 29 افسردگی شدید هست 
بعدعید  کلاس ها شروع شد یک جلسه 8 9 نفره ادمای مختلف با افسردگی های مختلف،
خیلی ها بهم گفتن مگه فایده داره؟ تو کجات شبیه افسرده هاست؟
رفتم و کلاسام ادامه دادم
دیگه جوری بود ک برای تشکیل کلاسا دل تو دلم نبود 
اواخر خرداد کلاسم تموم شد 
اون حال خوبی ک داشت
از وقتی فهمیدم جلسات هماهنگی و بارش فکری و بحث و گفتگومون جزو حساب کتابهای حقوقی و درآمدی قرار نمیگیره کلا انگیزه شرکت در جلسات رو از دست داده‌م!
میدونم از خلوص نیت به دوره، ولی آخه خداوکیلی بدون هییییچگونه منفعت مادی و معنوی، چطوری باید خودم رو راضی کنم که بعد از یک روزِ فوق سخت در خانه تکانی و در شرایطی که هنوز آشپزخونه‌م رو هواست و یه عالمه کارِ فوقِ ضروری باقی مونده، در آخرین صبحِ غیرِ تعطیل سال پاشم برم جلسه که پیک نوروزی و مشقِ عید دری
امروز روز پرحرکتی بود. هم رفتم دانشگاه کارشناسی، هم ارشد و هم دبیرستان... تو دانشگاه کارشناسی خیلیا مثل من اومده بودن که ریزنمرات انگلیسی بگیرن و به قولی دانشگاه کارشناسیم پل رفتن از ایرانه. تو دانشگاه ارشد، هنوز خیلی از دوندگی های اداری مزخرف به دانشجو محول میشه چون سیستم نمی تونه خودش مسئولیت کاراش رو به عهده بگیره؛ وقتی دانشگاه ارشد بر طبل شادانه میکوبه که بزرگترین دانشگاه ایران از نظر تعداد دانشجو هست قشنگ میرینه به اعصاب دانشجو!! مدرس
تعداد جلسات نوروفیدبک
این محتوا از سایت پرتو دانش به نشانی http://sbimed.ir برداشته شده است.
احتمالا بعد از اینکه علاقه‌مند به درمان و یا ارتقا ذهنی با نوروفیدبک شدید، ذهن شما درگیر این خواهد شد که تعداد جلسات نوروفیدبک چقدر است؟ و فرآیند درمان و پیشرفت ذهنی با نوروفیدبک در طی چند جلسه و چه مدت زمانی طول خواهد کشد؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.
پیش از مطالعه‌ی این مقاله، شما به یک سری پیش‌نیاز ذهنی درباره‌ی نوروفیدبک نیاز دارید.
قرار نبود دوم خرداد اینقدر غمگین باشه، منظورم اینه قرار نبود با سالگردش غمگین‌تر شیم،‌ قرار بود حال‌مون توی سالگردش بهتر باشه،‌ توی تقویم ببینیمش و بخندیم... حیف!متولدین خرداد ۷۶ الان ۲۲ سال‌شونه و در آستانه کسب مدرک کارشناسی هستن؛ یه سری شون ازدواج کردن و حتی بعضیاشون بچه دارن... این موقع‌ها آدم می‌فهمه چقدر پیر شده.بعد از مدت‌ها کتابخونه رو‌ مرتب کردیم. با گرون شدن کاغذ فهمیدیم‌ باید خیلی بیشتر قدر کتاب‌هامون رو بدونیم. و من کلی کتا
* اطلاعیه مهم * برگزاری آزمون دانشگاه انتظار فرج دانشگاه انتظار فرج بعد از ۱۴۰۰ سال همچنان دانشجو می پذیرد با ابراز تأسف ، این دانشگاه هنوز ۳۱۳ فارغ‌التحصیل نداشته و برای تکمیل ظرفیت در تمام مدت شبانه روز ، از علاقمندان آزمون به عمل می آورد
ادامه مطلب
داشتم کمد لباسامو تمیز میکردم یه چیز مدال مانند شبیه این چیزایی ک سر آستین یا گوشه پایین مانتو میدوزن پیدا کردم خیلیییی عجیب بود تا به حال ندیده بودمش و در کل کلی سوپرایز شدم روش نوشته بود gemeni یعنی جوزا یا خرداد خودمون پشتشم نوشته اینتلیجنت با نماد ماه جوزا سوپرایزش اینجاس ک من خرداد بدنیا اومدم عجیب نیس؟مطمئنم ک واسه هیچ کدوم لباسام نیس از کجا اومده خدا عالمه:)هنوزم ک بش نگاه میکنم مث یه سکه ی شانس تو فیلما میمونه برام عجیب و جذاب محسور کنن
از موارد مورد نیاز اخلاقی دانش اموزان در مقطع ابتدایی و به منظور نهادینه شدن مضامین اخلاقی در دانش آموزان جلسات آموزش خانواده با این موضوع، در جلسات متعدد و با حضور کارشناسان این امر و مدیریت محترم آموزشگاه در هدایت دانش آموزان در این مسیر فعالیت هایی صورت پذیرفت.
باسلام خدمت همگی چند روز بود نبودم دلیلش این است که داشتم امتحانات مستمر خرداد رو می دادم. خیلی خوشحالم چون امتحانات مستمر خرداد رو به خوبی پشت سر هم گذارندم اما اگر توجه کرده باشید در پست قبلی گفتم که 90 درصد امتحانات از سایت قلم چی است یعنی همه مدرسه می دونستند و می رفتند دانلود می کردند ولی من هیچ وقت این کار رو نکردم چون همه این ها در خرداد با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند همه درس ها رو بخونن اتفاقا من هم در کلاس و هم در زنگ های تفریح کتاب ت
دوشنبه های انقلاب ۱۷ (جهت دانلود کلیک کنید)
 اولین جلسه از جلسات هفتگی سال ۹۸ 
 " #دوشنبه_های_انقلاب "
 با سخنرانی استاد هدایتخواه
 مورخ ۹۸/۴/۳ 
مسجد و حسینیه امام علی علیه السلام 
موضوع : بیانیه گام دوم 
 این هفته : 
  بیان کلیات بیانیه گام دوم و برنامه های جلسات بعد 
مقایسه امام خمینی رحمه الله علیه و امام خامنه ای 
 مدت زمان : ۳۲ دقیقه
 #هیاتـ_جوانانـ_حسینے_یاسوجـ 
 @jhyasuj
بنابر آنچه امروزه در محیط های دانشگاه به گوش میخورد (و زیاد گفته می شود و کم بدان عمل می شود)، دانشگاه امروز باید دانشگاه نسل سوم یعنی دانشگاه کارآفرین و کارآفرین‌ساز باشد. نسل اول دانشگاه ها دانشگاه هایی بوده اند که هدفشان آموزش بوده و نسل دوم دانشگاه ها دنبال تربیت پژوهشگرند. جدای اینکه این حجم از اقتصادی سازی علم در دنیا حس خوبی برایم ندارد و در ایران نیز اینقدر شعاری ماندن اقتصادی سازی اعصاب خرد کن است، بنا دارم در این پست به مسئله دیگری
کلاس های آمادگی آزمون دکتری EPT ای پی تی در شهر جدید هشتگرد
آمادگی دوره های EPT دانشگاه آزاد در شهر جدید هشتگرد ( آزمون زبان دکتری)

به همراه متد تست زنی و جلسات رفع اشکال 
صد در صد تضمینی فقط در 10 جلسه به همراه برنامه ریزی 

مدرس دوره: استاد مهدی شهبازی 
سوابق مدرس:  
مدرس  دانشگاه علوم‌ پزشکی تهران
موسس گروه آموزش آیلتس شهبازیمدیر آموزش موسسه البرز کرج
مدرس، اگزمینر و مشاور آیلتس خانه آیلتس آفرینش تهران
مدرس، اگزمینر و منتور آیلتس موسسه
دانلود سوالات ریاضی هشتم خرداد 97-98
در این مطلب از وبلاگ براتون سوالات امتحان ریاضی یکی از مدارس اصفهان رو آماده کردم که سوالات خوبیه و می تونید در ادامه مطلب دانلود کنید.
جهت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.
حجم: 535 کیلوبایت

دانلود

امیدوارم نمونه سوالات خوبی باشه براتون.
جلسات کاری امری غیرقابل اجتناب برای شرکت ها محسوب می‌شوند. اگر جلسه‌های زیادی که در طول هفته کاری برگزار می‌شود، شما را کلافه می‌کند، قطعا در داشتن این حس تنها نیستید. تحقیقات اخیر گروه تجاری دانشگاه هاروارد که اخیراً ۱۸۲ مدیر ارشد را در صنایع مختلف مورد بررسی قرار داد، نشان داد که:
✓ ۷۱٪ اظهار داشتند که جلسات غیرمولد و ناکارآمد است.
✓ ۶۲٪ معتقد بودند که جلسات فرصت های همکاری تیم را از بین می‌برد.
بنابراین، نیاز است که شرایطی به وجود آور
1- برای جلساتی که تهیه محتوای مورد بحث بر عهده توست، باید حداکثر روز قبل آماده شود حتی اگر خیلی کم مثلا در حد یک ربع هم زمان می برد، اما چون برای روز جلسه، وضعیت کارها و سرشلوغی ها اصلا مشخص نیست، حتما باید روز قبل از جلسه آماده باشد (تجربه جلسات تهیه شناسنامه مدیریت عملکرد)
2- برای جلساتی که کاری را دیگران باید انجام دهند، اول هفته قبل از جلسه باید پیگیری ها را شروع کرد.
هشتمین اجلاس بین المللی دکترین جهانی دهه غدیر و دهکده جهانی معرفت و دومین همایش بین المللی غدیر با تأکید بر غدیر و حکمرانی شایسته با هدف تقویت غنای علمی همایش در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه سازی شد.بر اساس این گزارش؛ کد اختصاصی همایش در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) 98190-56387 است.
برگزار کننده: جمعی از دانشگاه های کشور : دانشگاه مذاهب اسلامی، دانشگاه مازندران و...
وب سایت همایش: http://dghcong.ir/fa/
آخرین مهلت ارسال مقاله: 16 خرداد 99
هزی
صبح باید برم دانشگاه بعداز شش ترم درس خوندن بهتر بگم از دانشگاه اخراج شده ام بخاطر مشروطی دوباره ازمون داده ام و قبول شده ام همون دانشگاه !!! درس خوندن با مشکل جسمی خیلی سخت و طاقت فرسا هست بهرحال همه ی سعی و تلاشمو میکنم که بتونم زودتر درسموتموم کنم
جلسات کربلایی محمد صادق ابوالحسن
سه شنبه مورخ 4/4/98راس ساعت 20:30
میادگاه :تهران قبله تهران شهر ری ظلع شرقی حرم عبدالعظیم حسنی استان مقدس امام زادگان پنج تن 
سه دختران علی و قاسم علیه اسلام 
منتظر قدم تک تک دوست داران اهلبیت هستیم

التماس دعا
زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم ( msrt ) خرداد 1398 به دلیل تغییر زمان کنکور ارشد 98 و همزمانی با آن تغییر یافت . به نقل از سایت مشاوره آزمون های زبان هیوا ، متن اطلاعیه سامانه آزمون زبان MSRT به شرح زیر است ، ضمن ابراز تاسف و همدردی با هموطنان عزیزی که در اثر جاری شده سیل اخیر در بخش هایی از شهرها و استان های کشور دچار آسیب شده اند بدین وسیله به اطلاع داوطلبان می رساند به علت تغییر تاریخ آزمون سراسری کارشناسی ارشد به تاریخ های 23 و 24 خرداد آز
آموزش زبان انگلیسی برای جلسات تجاری

مناسب برای سطح: متوسط و بالاتر (Intermediate-Advanced)
تعداد صفحات: 78 صفحه
حجم فایل: 67 مگابایت
محتویات: کتاب الکترونیک (PDF) – فایل های صوتی (MP3)

برای مشاهده دوره آموزش زبان انگلیسی برای جلسات تجاری کلیک کنید.
دانشگاه چارلز
دانشگاه چارلز (Charles University) یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های جهان است و به قدیمی‌ترین دانشگاه جمهوری چک شناخته می‌شود. این دانشگاه در قلب اروپا، شمال ایتالیا و شرق فرانسه واقع‌شده است. دانشگاه چارلز جزو دانشگاه‌های دولتی کشور جمهوری چک می‌باشد و در سال 1348 میلادی توسط امپراتور چارلز تأسیس و به همین نام معروف شده است. این دانشگاه دارای 17 دانشکده مختلف در رشته‌های مهندسی، انسانی و پزشکی می‌باشد که 51000 دانشجو داخلی و بین‌المللی
جناب آقای……….
ریاست محترم دانشگاه ….
موضوع : درخواست انتقالی یا مهمان به دانشگاه …………….
با سلام و احترام
بدینوسیله اینجانب ……………. دانشجوی ورودی مهر ماه سال …………….بعلت…………… ،
تقاضای میهمان به مدت ……………… به دانشگاه ………………( نزدیک ترین محل به دانشگاه
) دارم . خواهشمندم مساعدت فرمائید.
با تشکر و سپاس
سلام علیکمطاعاتتون قبول
به اولین روز از خرداد ماه 1398، خوش اومدید...
خردادی ها، تولدتون مبارک
به قول شاعر:
ماه خرداد بر تو فرخ بادآفرین باد بر مه خرداد
ماه خرداد سالها برای همه ما ماه استرس زائی بوده اما الان دیگه نه...تازه می بینم ماه قشنگیه(لبخند) البته به پای اردیبهشت که نمی رسه و البته هیچ ماهی، اردیبهشت نیست(لبخند)عرض کنم که جواب مسابقه روز قبل:"محبوبترین بندگان در پیشگاه خداوند،
بنده اى است که خداوند به تسلّط بر نفسش او را یارى داده،
پس ا
فهرست بهترین دانشگاه های آلمان
دانشگاه های آلمان جز بهترین دانشگاه های دنیا هستند. رنکینگ دانشگاه های آلمان در سیستم وزارت علوم ایران به شرح زیر است. همکاران ما برای تحصیل شما در دانشگاه های مورد تائید آلمان خدمات کاملی را ارائه میکنند. اگر قصد تحصیل رایگان در آلمان را دارید، فرم ارزیابی تحصیل در آلمان را تکمیل کنید.

دیدار نماینده ویزا موندیال با نماینده یکی از دانشگاه های خصوصی المان

گروه الف (دانشگاه های رده ممتاز آلمان)
ادامه مطلب
باسلام خدمت همگی چند روز بود نبودم دلیلش این است که داشتم امتحانات مستمر خرداد رو می دادم. خیلی خوشحالم چون امتحانات مستمر خرداد رو به خوبی پشت سر هم گذارندم اما اگر توجه کرده باشید در پست قبلی گفتم که 90 درصد امتحانات از سایت قلم چی است یعنی همه مدرسه می دونستند و می رفتند دانلود می کردند ولی من هیچ وقت این کار رو نکردم چون همه این ها در خرداد با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند همه درس ها رو بخونن اتفاقا من هم در کلاس و هم در زنگ های تفریح کتاب ت
تاریخچه کوتاهی در مورد دانشگاه شهید بهشتی
دانشگاه شهید بهشتی یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی ایران است که در منطقهٔ اوین، غرب ولنجک و شرق درکه در شمال غربی شهر تهران واقع شده‌است. دانشگاه شهید بهشتی دارای ۱۹ دانشکده، ۳ پردیس و ۱۶ پژوهشکده و مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی است. در حال حاضر سعدالله نصیری قیداری رییس این دانشگاه می باشد. این دانشگاه در سال ۱۳۳۸ با نام دانشگاه ملی ایران به‌دستور محمدرضا پهلوی و توسط علی شیخ‌الاسلام تأسیس شد و ت
دانشگاه های علمی کاربردی نیز مانند سایر دانشگاه های کشور به منظور تسهیل امور دانشجویی از سامانه های الکترونیکی استفاده می کند . سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی اولین سامانه الکترونیکی این دانشگاه بوده و دانشجویان این دانشگاه پیش از سامانه هم آوا از سایت سجاد استفاده می کردند .  این سامانه بیشتر برای ورودی های قبلی دانشگاه علمی کاربردی استفاده می شود .
 برای مطالعه متن کامل مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/6994/سامانه-
تعداد جلسات میکرودرم ابریژن
نتایج استفاده از پاکسازی صورت با دستگاه همانند بسیاری از درمان های غیر تهاجمی پوست، تجمعی بوده و در جلسات درمانی متعدد ظاهر می شوند. بطور مثال؛ برای لایه برداری پوست حداقل ۳ جلسه و برای درمان لک ها و ضایعات قهوه ای پوست ۶ الی ۱۵ جلسه درمانی لازم است. مدت زمان هر جلسه میکرودرم نیز به طور معمول بین ۱۰ الی ۱۵ دقیقه است.

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
پ.ن.1: اگه نخونیدش چیزیو از دست نمی‌دین! این متن‌ها رو برای خودم می‌نویسم که بعده‌ها یادم بیاد چه‌ها کردم توی این ماه :)
---------------------------
عمیق‌تر درگیر شدن تو گروه DeArc و طراحی حرفه‌ای آموزش‌های شخصیت شناسی در سطوح مختلف...
اینترنت وصل شد :)))!
شخصیت پردازی هیرکان تهامی با صادق..
حامی طلبی هرا-گونه‌ی یه دوست :)
بانک رفتن و ریختن پولایی که اشتباه شده بود به حسابم (امیدوارم بعدا خودم بفهمم چی نوشتم :دی)
آموزش MBTI به بچه‌های سایه ^_^
خوندن رشد بصورت هف
در برنامه خندوانه 11 خرداد چه گذشتبرنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 11 خرداد 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان شبی متفاوت و شلوغ را در خندوانه سپری کرد. ارژنگ امیرفضلی که چند شبی است در خندوانه حضور دارد شب گذشته نیز مهمان این برنامه بود و رامبد جوان را در اجرا همراهی میکرد. بهزاد قدیانلو و محمد معتضدی که با عنوان گروه صدا سیما در بخش خنداننده شو حضور داشتند در این برنامه از خندوانه اجرای متفاوتی را به نمایش گذاشتند.
ادامه
Zoom Video Communications در تلاش است تا امنیت را برای جلسات ویدئویی خود امنیت شرکت Keybase بخرد. شرایط معامله اعلام نشده بود. زوم در تلاش است تا امنیت جلسات ویدئویی خود را بعد از برخی از محدودیت های حفظ حریم خصوصی و امنیت بهبود بخشد ، زیرا جلسات بزرگنمایی در طول همه گیری محبوب تر شد.
Keybase اولین کسب زوم است. این شرکت به بزرگنمایی کمک خواهد کرد تا رمزگذاری نهایی را به پایان برساند ، نوعی امنیت که بدان معنی است زوم به محتویات داده های رمزگذاری شده دسترسی ندارد.
حتما می دانید که آموزش رانندگی با
کلاس های تئوری شروع می شود. ساعت کلاس تئوری رانندگی در مقایسه با ساعت کلاس عملی
رانندگی کمتر است و معمولا به صورت مختصر و مفید برگزار می شود؛ 6 جلسه دو ساعته، معمولی
ترین شکل از برگزاری کلاس های تئوری رانندگی است که در اختیار یک داوطلب قرار می
گیرد تا او برای شرکت در جلسات عملی رانندگی آماده شود و از پس آزمون های رانندگی
برآید. گاهی تعداد این جلسات به 5 جلسه تقلیل می یابد و گاهی نیز تا 8 جلسه هم می
رسد. به طور کلی
دانشگاه مک گیل در شهر مونترال کانادا واقع شده است . شهر مونترال یکی از شهرهای محبوب برای دانشجویان بین المللی در کانادا است . این دانشگاه در بین برترین دانشگاههای جهان رتبه 35 را دارد . دانشجویان بین المللی فراوانی در این دانشگاه در حال تحصیل هستند . این دانشگاه دارای 50 مرکز تحقیقاتی و بیش از 400 دوره تحصیلی است . در این مطلب میخواهیم دانشگاه مک گیل کانادا را به طور مختصر معرفی کنیم .
ادامه مطلب
طبق پیش بینی نرم افزار که تصاویر آن در ادامه آمده است:
هلال در غروب روز سه شنبه مصادف با 29 رمضان و 14 خرداد ماه وضعیت خوبی خواهد داشت و قابل رویت است و بنابراین روز بعد یعنی چهارشنبه 15 خرداد اول شوال و عید فطر است. 
تصویر دوم وضعیت رویت پذیری در روز 13 خرداد را غیر ممکن پیش بینی میکند.
تصویر دوم:
برگزاری جلسه قرائت قرآن کریم به نیابت از شما و اموات بانیان خیر
✔️به صورت تخصصی و کارشناسی✔️با حضور اساتید معتبر و مجرب قرآنی در روستاها، شهرستانها و مناطق محروم✔️اطعام، پذیرایی و بیان معارف
امکان کمک جزئی به برگزاری جلسات از طریق زیر:
♥️ مشارکت در برگزاری جلسات ♥️

ادامه مطلب
آذر با شهریور = نیروبخش 
آذر با مهر =لذت بخش 
آذر با ابان = کارد و پنیر 
آذر با آذر = لذت توام با آشوب 
آذر با دی = مغایرت زیاد 

دی با فروردین =با جدل 
دی با اردیبهشت = زندگی با آینده ای زیبا 
دی با خرداد  =  پیوندی سخت 
دی با تیر =پیوندی با شکوه 
دی با مرداد = اختلاف زیاد 
دی با شهریور = عجیب 
دی با مهر = برنده ای ندارد 
دی با ابان = خیلی عجیب 
دی با آذر = نامناسب 
دی با دی = طولانی و پا برجا 
دی با بهمن = کمی مخوف 
دی با اسفند =عشقی و شهوانی 

بهمن با ار
داوطلبانی که قصد ثبت در دانشگاه افسری ارتش 99 را دارند باید پیگیر زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 99 باشند چراکه زمان ثبت نام این دانشگاه طی فراخوانی اعلام می شود و عدم اطلاع از آن سبب می شود متقاضیان از ثبت نام جا بمانند . به همین جهت سامانه مشاوره تحصیلی هیوا ، به منظور سهولت داوطلبان زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 99 را در مقاله ای در اختیار علاقمندان قرار داده است .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/63
دانشگاه غیرانتفاعی ارم شیراز
آیا تا حالا دنبال دانشگاه غیرانتفاعی ارم شیراز بوده اید؟ دانشگاه غیرانتفاعی ارم شیراز این امکان را فراهم میکند تا علاقه مندان به ادامه تحصیل، مخصوصاً در مقاطع کاردانی و کارشناسی بتوانند به صورت بدون کنکور، در رشته مورد نظرشان ادامه تحصیل دهند. در این دانشگاه غیرانتفاعی بسیاری از اساتید دانشگاه های سراسری هم تدریس می کنند که این ویژگی، امکان بهره برداری از اساتید مجرب و با دانش بالا را فراهم می کند.

منبع: سا
جلسات حزب اتحاد ملت مجازی برگزار می‌شودحزب اتحاد ملت در راستای مبارزه با ویروس کرونا جلسات خود را مجازی تشکیل داد و بر ضرورت توجه به ابلاغیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید کرد.
حسین نورانی‌نژاد سخنگوی حزب اتحاد ملت در گفت‌وگو با ایسنا در ارتباط با آخرین فعالیت‌های این حزب در سال جدید، اظهار کرد: به علت مبارزه با شیوع کرونا جلسات برخی ارکان حزب از قبل سال جدید به صورت مجازی برگزار شد.
وی ادامه داد: شورای مرکزی حزب و دفتر سیاسی در هفت
سلام...نمیدونم  چی بگم والا ... بازم  امتحانا من و از زندگی  انداخت  ولی به هر طریقی بود  بالاخره  این ماه  لعنتی هم تموم شد اما  طی  چنتا پست  بعدی  مطالبی که  میخواستم  ماه  پیش  منتشر کنم رو  با عنوان خرداد عقب افتاده  آپلود میکنم  که در حق این  ماه  مظلوم   هم  ظلم  نکرده  باشم ...

به اطلاع همکاران گرامی می رساند گواهینامه های پایان دوره ی  آموزشگاه های زیر آماده ی تحویل می باشد و همکاران گرامی می توانند جهت دریافت به کارشناسی سنجش مراجعه فرمایند :
1-  رزمندگان با کد 95083973 خرداد 98-97
2-  بزرگسالان شهید رفیع پور با کد 80191601 خرداد 98-97
3-  رزمندگان اسلام  با کد 95124393 خرداد 98-97

4-  امام علی ع با کد 80194607 خرداد 98-97
5-  حبیب ابن مظاهر با کد 80192901 خرداد 98-97
اولین چالش فرآیند درخواست دانشگاه ، تصمیم گیری در مورد دانشگاه ها است. شما می توانید انتخاب خود را از دانشگاه ها به طور تصادفی انتخاب کنید ، یا می توانید ماه ها برای تصمیم گیری در مورد بهترین گزینه ها صرف کنید. در هر صورت ، باید اطمینان حاصل کنید که از همه آنها راضی هستید. 
ادامه مطلب
روال اداری ثبت نام دانشجویان قبولی جدید (کنکور فراگیر 98) به شرح ذیل می باشد:1- ثبت نام اینترنتی در سامانه گلستان2- ثبت نام حضوری در دانشگاه محل قبولی و تحویل اصل مدارک به دانشگاه3- پرداخت شهریه ثابت ترم یک (در سامانه گلستان)4- انتخاب واحد ترم یک (در سامانه گلستان)5- شرکت در کلاسهای ترم (کلاس حضوری یا مجازی بسته به نوع قبولی دانشجو)6- پرداخت شهریه دانشپذیری در سامانه گلستان (احتمالا در اردیبهشت ماه)7- پرداخت شهریه متغیر ترم در سامانه گلستان (زمان انت
همکاری علمی مستمر با دوستان گرامی در موسسه مطالعه تحولات کره زمین در ژاپن، دانشگاه کوچی ژاپن، دانشگاه کانازاوا ژاپن، دانشگاه آستین تگزاس، دانشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی، دانشگاه کلتک آمریکا، دانشگاه ویرجینیاتک آمریکا، دانشگاه کرنل نیویورک، دانشگاه کوئینزلند استرالیا، دانشگاه لیوبن اتریش، و ... و افتخار داوری صدها مقاله تخصصی زمین شناسی، خصوصا متمرکز بر کانی شناسی، در بیش از ده ژورنال داخلی و خارجی ثمره این سالهاست.
با آرزوی توفیق برای
دانش جوی رشته پزشکی دانشگاه شیراز هستن.جلسات ایشون انفرادی و بدون
محدودیت زمانیه.با این حال ایشون فوق العاده بی نظم در برگزاری کلاس هستن و
ساعت و روز کلاسشون در هفته شناوره!جلسات یک هفته درمیونه.ایشون روش خوندن
درس ها رو توضیح میدن و به شما برنامه میدن برنامه ی ایشون برای هرروز فقط
شامل حجمه و ساعت نداره.این سبک برنامه ممکنه موجب کم کاری داوطلب
بشه.ایشون درس نمی پرسن و آزمون نمی گیرن.در ضمن معمولا در دسترس نیستن.
اطلاعات ما کامل نیست لطفا
بعد دو سال دوری از دانشگاه و محیطش دوباره برگشتم
دوباره همون کلاسا
همون صندلی ها
همون درسا
فقط ادما ستن که نیستن
انگار تو این دنیا فقط ادما هستن که عوض میشن
بعد دو سال دوره بهورزی دوباره برگشتم ادامه مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور میانه
ورودی 92 رشته مهندسی صنایع
یکی از بهترین دوره های زندگیم دوران دانشگاه بود با دوستان و عزیزان

تبلیغات

محل تبلیغات شما