نتایج جستجو برای عبارت :

ساختارسازی برای ساختن کادر تشکیلاتی

انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.

این روزها در حال قهرمان سازی از کادر پزشکی هستند

در نظر نمی گیرند که کادر درمان چقدر حقوق و مزایا دارند و من ندارم

من 6 سال لیسانس و فوق لیسانس در دانشگاههای دولتی با سخت گیری اساتید دانشگاههای دولتی خوانده ام

پزشکان فقط 1 سال بیشتر از من درس خوانده اند

ولی

با این 1 سال بیشتر خواندن

کلی 

حقوق و مزایا بیشتر از من دارند که من ندارم

کادر درمان همه سال حقوق و مزایای فراوان می گیرند

و در این روزها دارند حقوق و مزایایشان را حلال می کن

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
بسم الله
امروز و دیروز و پریروز
فردا و پس فردا و احتمالا روزهای بعدش
اوضاع زندگی فعلا که یکسان است
کمی خنده و شادی
و بیشترش غم و خشم و ناسازگاری
نمیدانم این شرایط ریشه در کدام انتخاب من داشته..یعنی درست نمیدانم.
میسوزم و میسازم.
کاش بسوزم و بسازم..بسازم..بسازم..
و چقدر فاصله هست بین این ساختن و آن ساختن
و چقدر نیرو و امید و انگیزه میخواهد آن ساختن
و من چقدر فقیرم...

+یا ایها الناس انتم الفقراء الی الله 
امروز با فعل امری آشنا می شوید که شامل ضمایر حاضر می شود ؛ برای ساختن این نوع افعال باید حرف (ت) را از اول افعال مضارع حذف کنید که همان فعل امر مذکر حاضر می باشد و برای ساختن مونث حاضر (ی) به انتهای فعل امر مذکر و برای ساختن جمع (و) به انتهای فعل امرمذکر اضافه می کنید.
مثال: تـروح ← حذف (ت)← روح    (مذکر)
روح + ی ←روحی (مونث)               روح + و ← روحو (جمع)
ادامه مطلب
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
آن حکایت که یکی بر سر شاخ بن می‌برید را شنیده‌ای حتما؛
آنکس منم.انگار کن کسی را که به خیال خود، خشت روی خشت می‌گذارد به امید ساختن، اما خشت از ستون بر می‌دارد برای ساختن دیوار؛آن کس منم.انگار کن کسی که آتشی افروخته است برای گرم شدن، اما سرمایه‌اش را می‌سوزاند؛آن کس منم.گویند رو سیاهی به ذغال می‌ماند،سیاهیِ آن ذغال منم.
چی میشه یه دلخوشی برای یه آدم؟؟؟!!

زمین تاریک تر از اون چیزیه که میشه فهمید .. آدمی بهشت خودشو کجا می سازه؟؟
گاهی دل، قلب، ذهن و فکر .. ظرفیتی برای ساختن دوباره نداره .. دست دل و قلب و ذهن و فکر کوتاهه از ساختن .. لازمه یه مرور مجدد کنه .. دوباره حقیقت رو جستجو کنه ..
برای دانلود آهنگ اینجا کلیک کنید
علی جان کادر

دانلود آهنگ ترکی علی جان به نام کادر
Alican – Kader

دانلود آهنگ ترکی علی جان به نام کادر
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و۳۲۰

دانلود آهنگ جدید علی جان به نام کادر

.:( دانلود تمامی آهنگ علی جان ):.

کانال تلگرامی صدف موزیک
https://t.me/sadafmusic_ir
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت صدف موزیک

.:( صفحه اصلی سایت ):.
سلام
دارم پستها رو پاک میکنم جهت حذف وبلاگ  و رسیدم به خاطرات تلخ و شیرین بازی های اسیایی
چقدر دور به نظر میرسه اون خاطرات :)
چالش یکساله رو یادتونه؟؟؟
فقط بنویسم که بدونید تو این یه سال دقیقا هیچ غلطی نکردم
عمر ملی پوش بودن هم بالاخره با تلاش های اون کادر فنی بوووق به اتمام رسید
فقط بعد یکسال عدم آگاهی!! کادر فنی سابق  با کمی کنجکاوی فهمیدم که
بنده 
رکورددار رشته ی تفنگ خفیف آسیا بودم از سال ۲۰۱۹تا الان

سلام
دارم پستها رو پاک میکنم جهت حذف وبلاگ  و رسیدم به خاطرات تلخ و شیرین بازی های اسیایی
چقدر دور به نظر میرسه اون خاطرات :)
چالش یکساله رو یادتونه؟؟؟
فقط بنویسم که بدونید تو این یه سال دقیقا هیچ غلطی نکردم
عمر ملی پوش بودن هم بالاخره با تلاش های اون کادر فنی بوووق به اتمام رسید
فقط بعد یکسال عدم آگاهی!! کادر فنی سابق  با کمی کنجکاوی فهمیدم که
بنده 
رکورددار رشته ی تفنگ خفیف آسیا بودم از سال ۲۰۱۸ تا الان

هنرهای تجسمی به آن دسته از هنرهایی گفته میشود که قابلیت شکل پذیری و تجسم دارند و مستقیما با خس بینایی قابل درک اند. مبانی هنرهای تجسمی را می توان به قاعد درک زبان بصری و ایجاد اثر در هنرهای تجسمی تعبیر نمود. همه ی عناصر هنر تجسمی از عناصر بصری معینی شکل گرفته اند.
کیفیات بصری عبارتند از روابطی که در روند سازمان دادن و نظم بخشیدن به عناصر بصری مطرح می شوند. نوع استفاده از عناصر بصری در اثر تجسمی کیفیت حسی خاص و عمومی ایجاد می کند. تضاد و کنتراس
نجار، قبل از اینکه شروع به ساختن چیزی کند، باید نقشۀ دقیق همه‌چیز را بکشد. او پیش از اینکه یک صندلی بسازد، دقیقاً می‌داند نتیجۀ کارش چه خواهد شد و اگر به اندازۀ کافی مهارت و تجربه داشته باشد، هیچ خطایی رخ نخواهد داد.
ادامه مطلب
ساختن کاردستی گل با مقوا علاوه بر لذت بخش بودن و پر کردن اوقات فراغت می‌تواند هدیه‌ی مناسب و جذابی برای کسانی باشد که دوستشان دارید.
 مقوا یکی از وسایلی است که با آن می‌توان انواع کاردستی از جمله گل را ساخت. با ساخت کاردستی گل با مقوا می‌توانید اتاق خود را تزیین کنید یا حتی در مناسبت‌های مختلف به عزیزانتان هدیه دهید. ساختن این نوع کاردستی بسیار آسان است. در ادامه ۳ روش مختلف ساخت کاردستی گل با مقوا را یاد خواهیم گرفت.

آموزش ساخت کاردستی گ
 هنرهای تجسمی به آن دسته از هنرهایی گفته میشود که قابلیت شکل پذیری و تجسم دارند و مستقیما با خس بینایی قابل درک اند. مبانی هنرهای تجسمی را می توان به قاعد درک زبان بصری و ایجاد اثر در هنرهای تجسمی تعبیر نمود. همه ی عناصر هنر تجسمی از عناصر بصری معینی شکل گرفته اند.
کیفیات بصری عبارتند از روابطی که در روند سازمان دادن و نظم بخشیدن به عناصر بصری مطرح می شوند. نوع استفاده از عناصر بصری در اثر تجسمی کیفیت حسی خاص و عمومی ایجاد می کند. تضاد و کنتراس

چپ و راست می شمرند تعداد پزشکان و پرستارانی که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا فوت می شوند و یک لقب شهید یا شهیده می چسبانند اول اسمشان و همان مردمی که ما باشیم و تا دیروز پزشکان را به علت میزان دستمزدشان به باد ناسزا می گرفتیم.امروز سینه کوبان مظلومیت و فداکاری پزشکانیم
ما ملت باری به هر جهت هستیم. .و ما حواسمان نیست کادر بیمارستان دولتی موظف به حضور در بیمارستان است و بدبختی از آنجا شروع می شود که زیر این اجبار هیچ امنیتی وجود ندارد.هفته ها پ
کادر و وکتور اسلیمی
مجموعه کادر و وکتور به راحتی قاب و کادر دلخواه خود را بسازید مجموعه وکتور مناسب برای طراحی و ساخت کادر ، قاب و حاشیه مجموعه 19 عددی هم شامل نوار آماده و هم وکتور حجم مناسب و کیفیت بالا رنگ بندی جذاب طراح قاب و کادرهای خود باشید!! (جهت دانلود این فایل با تخفیف ویژه از لینک زیر استفاده نمایید)   https://farofile.ir/product/%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D9%88-%D9%88%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C%D9%85%DB%8C ...دریافت فایل
- میدونی کی آمادگی ساختن آینده ات رو داری؟
+ از کجا بدونم؟ لابد هروقت ماهی رو از آب بگیری تازه است. از همین الان؟!
- نههه لحظه ای که با گذشته ات احساس رفاقت کنی و محکم بغلش کنی. مهم نیست اگه پر از اشتباه بودی مهم نیست اگه سردرگم بودی مهم نیست هر چی بودی به خدا مهم نیست چون گذشته در گذشته. با گذشته ات رفیق باش و با ساختن آینده رفیق های بهتری برای خودت دست و پا کن 
بر با علامت اختصاری B و عدد اتمی 5 نوعی متالوئید ( شبه فلز ) و جسمی جامد است به رنگ بلوطی و به شکل گرد که در فلز سازی برای ساختن آلات و ادوات تنظیم حرارت مثل رگولاتورها و گرماسنج های ( ترموتر ) بسیار حساس مصرف می شود .بر را به سبب قدرت بسیار بالایی که در جذب نوترون های کند دارد ( Slow neutrons ) ، به حالت خالص یا به شکل آلیاژ ( فولاد بر ) برای ساختن میله های متحرک تنظیم کرده و در کنترل رآکتورهای هسته ای نیز به کار می برند . 

ساختار سازی برای  ساختن  کادر تشکیلاتی     

دانلود فیلم کارگاه از سایت روشنگری        دانلود پاورپوینت کارگاه   

پرسش و پاسخ با همین موضوع

دانلود فیلم کارگاه از سایت آپارات
.........................................
کارگاههایی که در فیلم معرفی کردیم :
     نکات شروع یک کار تشکیلاتی 
      کلیپ کار فرهنگی در دانشگاه استاد پناهیان
       کار در فضای عمومی و خاص  

دبستان فضه با کادر متخصص, متعهد و دلسوزش میزبان اولین سال تحصیلی توست و من و پدرت ازین بابت خرسندیم. خدارا شکر که دغدغه آموزش و پرورش در این مدرسه و کادر زحمتکش آن هست. 
تو این روزها با انرژی هستی و لبخندت وقتی از پله های دبستان پایین می آیی برایم خیلی شیرین است. دختر مهربان من، زیبایی ها همین روزها هستند. که دست در دست هم با اتوبوس دلخواه تو به خانه بر میگردیم. خوش ها همین حرف ها و تجربه های ساده ما در کنارهم است. لذت همین " میخواهم همیشه پیش هم ب
یکی از پتانسیل های هر کشوری مردم آن کشور هستن که به دلیل تعلقات خاطر و ارق ملی حاضر به همه گونه فداکاری برای سرزمین خویش هستند . و بزرگترین آرزو و دغدغه ایشان ساختن کشوری آباد و ایده آل است .
(ما در این مطب از حق تعلق وطن برای همه فرزندان یک سرزمین صرف نظر میکنیم و صر فا به نقش ویژه ملیت در اقتصاد اشاره نمودیم)
به یقین این سرمایه ارزشمند یعنی ارق ملی بسیار بی بدیل و عامل مهمی برای ساختن اقتصادی کشورهاست ، و حتی غفلت از بخشی از این انسانهای با انگ
این روزها، در حال ِِ خوب و دلگرمی ِِ بودن ِِ یار، مدام با خودم فکر می کنم، به خودم! به خودمون. به تب و تاب درونمون. به ذوق ساختن، به شجاعت و جسارتی که لازمه ی ساختن هست و دست ها، دست هایی که مینوازن و گرم می کنن. دست هایی که قول میدن به هم. دست هایی که قفل میشن به هم..
+بمونه اینجا، حُسن ختام سال ِِ 97 :)
+سال نو همگی مبارک.
اولین قدم این هست که حس نیاز تغییر وجود داشته باشه.
اینکه از شرایط فعلیت راضی نباشی، ببینی ایستا و راکدی
و شوق رفتن داشته باشی 
شوق ساختن زندگی دوباره
شوق ساختن خودت ، حالت ، روحت
فعلا پر از شوقم
خدایا کمکم کن ، قدم در راهی گذاشته ام که میخواهم پایانش تو باشی.
با اینکه خیلی سخته تغییر زندگی و مسیر گذشته ، ولی برای ساختن باید تغییر داد.
اینجا شور زندگی دوباره به پا میشود.
بار دیگر زندگی ای که دوست خواهم داشت.
اینجا خلوت کده ی خانمی هست که بعد از ۳
زن ۹۱ ساله اهل یکی از روستاهای بخش بابلکنار می باشد به علت ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان آیت الله روحانی بابل بستری بود که بعد از هشت روز نبرد موفق به شکست این ویروس شد.
او می گوید: کادر درمانی بیمارستان ها خیلی خسته شده اند و همه مردم باید در خانه ها بمانند تا این کادر درمانی بیشتر خسته نشوند. دیگر توانی برای پرستاران و پزشکان نمانده است و مردم در خانه ها بمانند تا این زحمت کشان بیشتر اذیت نشوند./ ایرنا
پنجشنبه ، ۱۴ فروردین ۹۹@IrNews_24 
[عکس 1
Artist: DJ Fabio & Moon | Music Name: About To Make Mayo | Genre: Psychedelic | Released: 2016 | Album: Emotionally Unplugged | DJ Fabio & Moon - About To Make Mayo

هنرمند: دی جی فابیو و مون | نام موزیک: درباره ساختن مایو | سبک: سایکدلیا | تاریخ انتشار: 2016 | ملیت: آمریکا
دانلود آهنگ (دی جی فابیو) DJ Fabio با نام (درباره ساختن مایو) About To Make Mayo
ادامه مطلب
 مراسم معارفه میودراگ رادولوویچ, سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن هم‌اکنون با حضور مدیرعامل کارخانه ذوب‌آهن اصفهان و مدیران این باشگاه در اصفهان در حال برگزاری است.
نکته جالب توجه در این مراسم حضور علیرضا منصوریان, سرمربی پیشین ذوبی‌هاست. قرار است بعد از مراسم معارفه  رادولوویچ, نخستین جلسه تمرینی ذوب‌آهن با سرمربی جدید برگزار شود.
یک مربی خارجی به‌عنوان دستیار با نظر رادولوویچ به کادر فنی ذوب‌آهن اضافه می‌شود. همچنین قرار است مرب
«لَا تَبَرَّجْنَ تَبَرُّجَ الْجَاهِلِیهِ الْأُولَی».[1] تبرج از ماده برج مشتق شده است و برج به معنای ظهور و آشکار ساختن است. لذا بر قصر مرتفع ساختمان بلند برج اطلاق می‌شود، به‌ظاهر ساختن زیبایی‌های زنان در مقابل نامحرم تبرج گفته می‌شود.[2] تبرج یعنی خودنمائی زن در مقابل مردان[3] نامحرم. لذا معنی آیه این می‌شود: «مانند دوران […]
نوشته تبرج یا خودنمائی از علل بی‌حجابی اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
انجام خدمات میکروبلیدینگ ابرو در سالن زیبایی هانا

توی مجموعه زیبایی هانا خدمات میکروبلیدینگ ابرو با برند فیبروز که در بین مردم به فیبروز معروف است به صورت حرفه ای نیز انجام می شود.
شخصی که کار میکروبلیدینگ را انجام می دهد ابتدا باید طراح خیلی خوبی باشد، که کادر میکروبلیدینگ سالن زیبایی هانا طراح بسیار ماهری هستند، چراکه در طراحی و قرینه سازی ابرو ها باید مهارت بسزایی داشت، علاوه بر آن تجربه نیز در این کار بسیار مهم میباشد که کادر این مجم
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
خیلی خب به تمرین درس افزونه‌های تبلیغ خوش اومدین! همونطور که می‌بینید افزونه‌های تبلیغ هنگام ساختن یک کمپین ادوردز در انتهای صفحه هستن. درست قبل از دکمه‌های ذخیره و ادامه که از اونها برای ساختن اولین کمپین ادوردزتون استفاده می‌کنید.
ادامه مطلب
 به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، وحید امیری که بامداد امروز به اردوی تیم ملحق شده بود، صبح امروز با کادر فنی و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس دیدار و گفتگو کرد.
گابریل کالدرون و دیگر اعضای کادر فنی و بازیکنان به بازیکن ملی پوش خود خوش آمد گفتند و استقبال گرمی از او داشتند.
امیری نیز در جریان این دیدار از کادر فنی و اعضای تیم تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود که بتواند در کنار تیم و برای تیم مثمرثمر باشد.
برش زدن رو همه ما می‌تونیم توی فتوشاپ
انجام بدیم. اما دلیل اینکه توی ویرایشگر فایل خام برش می‌زنیم اینه که
این کار غیر مخرب هست. یعنی اگر توی فتوشاپ عکس رو ببُرید، باید یا یه نسخه
دیگه از اون فایل برش خورده ذخیره کنین، یا اگر روی همون فایل اصلی ذخیره
کنین، فایل اصلی رو از دست می‌دین. اما اینجا اینطوری نیست. هر بار که عکس
رو باز کنین، می‌تونین یه کادر جدید ازش خروجی بگیرین.
برش زدن تو ویرایشگر فایل خام، مثل خود فتوشاپ
کار می‌کنه. یعنی حرف C
خوب منم مثل شما، صبح جمعه دیدم قیمت تغییر کرده، برای این‌که من به شورای امنیت کشور واگذار کرده بودم، بهشونم گفته بودم به من نمی‌خواد بگید...
باور کنید تا قبل از این‌که اینو از خود آقای روحانی بشنوم، انقدر که مضحک بود، فکر کردم برای رییس جمهور جوک ساختن. چندین‌بار هم برای اطمینان گوش دادم، ولی متأسفانه واقعاً این جمله از ایشون صادر شده؛ یاللعجب!!!
اکسل یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن های تهیه شده توسط مایکروسافت است که برای امور محاسباتی ، آماری ، متنی ، ترسیم نمودار ، ایجاد فرم و ... به کار می رود و می تواند خود به عنوان یک پایگاه داده مفید و کاربردی در نظر گرفته شود ، این نرم افزار با کمک ابزارهایی امکان جستجو کردن اطلاعات ، فیلتر کردن و ... را هم فراهم می آورد ، امروز می خواهیم در خصوص تنظیمات کادر دور صفحه در اکسل ، صحبت کنیم. موضوع حاشیه بندی صفحه در اکسل موضوعی است که ذهن کاربران زیادی ر
یکی از محبوبترین سرویس های مسیریابی، نقشه ی گوگل می باشد که به کاربران اجازه می دهد مبدا و مقصد خود را مشخص کرده و بهترین و کوتاهترین مسیر را برای رسیدن به آن انتخاب کنند. برای مسیریابی در گوگل مپ باید وارد اپلیکیشن Maps شده و مقصد خود را در نوار بالای صفحه سرچ کنید سپس گزینه Directions  را انتخاب کنید تا موقعیت فعلی شما به عنوان مبدا در نظر گرفته شده و مسیری تا مقصد برایتان نمایش داده شود. با این کار دو کادر در بالای صفحه نشان داده می شود که در کادر پ
ابتداکادری به عرض یک دوم دورسینه +۵ و طول قد بالاتنه + قد باسن رسم میکنیم

سپس قد بالاتنه رو از بالای کادر علامت میزنیم و خطش رو رسم میکنیم مثلا برای سن ۴ سال طبق جدول بلندی بالاتنه میشه ۲۴ که ما از بالای کادر ۲۴ رو میایم پایین خطش رو رسم میکنیم

از بالای کادر مجدد ۱/۵دورگردن رو هم روی عرض و هم روی طول کادر علامت زده و رسم میکنیم به شکل زیر

فاصله بین خط کمر و خط ۱/۵ دور گردن روی طول کادر رو نصف میکنیم خط سینه بدست می آید( با ستاره روی شکل علامت زده ش
 در این دوره شما می‌آموزید که چه طور یک بازی ۳D را به وسیله‌ی یونیتی و بلندر بسازید. این دوره به دلیل اینکه هر دو بُعد کد و هنر بازی را از ابتدا می‌سازیم منحصر به فرد است. ما به شما اصول طراحی، کد نویسی و مدل‌سازی یک بازی ۳D را آموزش می‌دهیم.

آموختن چگونگی ساخت یک بازی در یونیتی ۳D. به وجود آوردن بازی‌سازی از اسکرچ در بلندر.
چه خواهید آموخت؟
ساختن یک بازی به نام افسانه‌ی زندا در یونیتی ۳D از ابتدا
مروری بر قسمت ادیتور در یونیتی
کد نویسی با ز
هدف مثبت
موفقیت یعنی : از مخروبه های شکست ، کاخ پیروزی ساختن .....موفقیت یعنی : خندیدن به آنچه دیگران مشکلش میپندارند ......موفقیت یعنی : از تجارب انسان های موفق درس گرفتن ......موفقیت یعنی : خسته نشدن از مبارزه با دشواری ها ......موفقیت یعنی : همیشه جانب حق را نگاه داشتن .........موفقیت یعنی : اشتباه را پذیرفتن و تکرار نکردن آن .......موفقیت یعنی : با شرایط مختلف خود را وفق دادن ......موفقیت یعنی : حفظ خونسردی در شرایط دشوار ......موفقیت یعنی : از ناممکن ها ، ممکن ساخ
یکی از سوالاتی که بسایری از کاربران در مورد آن سوال می پرسند این است که میخوام ایمیل بسازم بلد نیستم . خوب است بدانید که شرکت های یاهو و گوگل به تمامی افراد اجازه می هند که به صورت رایگان در سایت آنها ثبت نام کرده و یک آدرس ایمیل یا جیمیل دریافت کنند. شما می توانید با استفاده از حساب خود پیامهای دریافتی را بررسی کرده و برای سایرین ایمیل بفرستید. برای ساختن ایمیل کافی است به وبسایت یاهو مراجعه کنید و در قسمت ثبت نام اطلاعات خواسته شده را تکمیل ک
این پست صرفا برای به یاد موندن خواب خودم نوشته شده
من معروفم به دیدن خواب های طولانی و سریالی
و اصولا هیچ‌کس حوصله ی شندیدن کامل خواب هامو نداره، فقط برای خودم جذابیت دارن:)
خواب دیدم توی یه بیابون هستم با چندتا دختر و پسر و پیرمرد و چندجا با چندتا چوب و پلاستیک های پاره حالت پناهگاهی ساختن برای زندگی و یکی از پسرها  به یه دیوار با طول و عرض خیلییییی زیاد جوری که ارتفاعش انگار تا آسمون رسیده بود اشاره کرد و گفت این رو چند سال پیش ثروتمندها ساخ
آموزش تصویری ساختن جیمیل و ایجاد جیمیل
سالیان سال است که گوگل، نه نتها به عنوان یک موتور جستجوی قدرتمند که به صورت یکی از سرویس‌های اصلی برای انتقال و پردازش اطلاعات میان گوشی‌های هوشمند شناخته می‌شود. از این رو، بسیاری از کاربران اقدام به ساختن جیمیل می‌نمایند و با کمک آن، از سرویس‌های بسیار گسترده گوگل استفاده می‌کنند. برقچی در این مقاله آموزشی ساخت و ایجاد جیمیل قصد دارد به صورت تصویری و مرحله به مرحله، نحوه ساخت اکانت گوگل را آموز
در درس “گرامر چیست؟”، گرامر را به زبان ساده توضیح دادیم و گفتیم که تمام گرامر را می‌توان به سه قاعده ساده تقسیم کرد. یکی از این قواعد، تغییر ترتیب کلمات در جمله یا به طور کلی، دانستن محل درست هر کلمه در جمله است.
کاربرد این نوع فلش‌کارت، بسیار کمتر از دو نوع دیگر (کلمه جدید، شکل جدید) است.
در این درس یاد می‌گیریم که جملاتی را که ترتیب کلمات آن برای ما نکته جدیدی دارد، تبدیل به فلش‌کارت می‌کنیم.
آنچه برای ساختن فلش‌کارت ترتیب جدید، مورد نیا
در جدیدترین اخبار بونگ جون-هو (Bong Joon-ho) کارگردان فیلم Parasite (انگل) گفته که علاقه ای به ساختن فیلم برای سینمای هالیوود ندارد. این کارگردان کره ای برای فیلم انگل امسال جایزه نخل طلای جشنواره کن را دریافت کرد و در مراسم اسکار 2020 نیز یکی از شانس های برنده شدن جایزه بهترین فیلم خارجی زبان است. به زودی قرار است فیلم انگل در آمریکا اکران شود و حال بونگ جون-هو با این فیلم در جشنواره تورنتو حضور دارد.

ادامه مطلب
با توجه به استقبال عزیزان شرکت کننده در سیمنار اول و دوم مهاجرت به کشور نروژ و دانمارک، آموزشگاه پارسیانا در صدد است در تاریخ پنجشنبه 98/10/19 دی ماه سیمنار سوم مهاجرت به کشور نروژ و دانمارک ویژه کادر درمانی را در مرکز زبانهای اسکاندیناوی پارسیانا برگزار نماید.علاقمندان برای رزرو و ثبت نام میتوانند با شماره های زیر تماس بگیرند.ظرفیت محدود و برای 16 نفر در نظر گرفته شده است.
88027187
88022476
09196364945 ( ایمو، واتس آپ،تلگرام)

دوستان کاردانو ارزی با آینده ای روشن است
که میخوام وبسایتی رو معرفی که که ساعتی یک بار میتوانید شانسی مقداری
کاردانو رایگان دریافت کنید و مطمئن باشید که کاردانو ارزی در حال حاضر
ارزان و در آینده ارزی قدرتمند خواهد بود برای مشاهده آموزش تصویری با
وبسایت یک بیت کوین در ادامه مطلب همراه باشید...

ابتدا برای ثبت نام وارد لینک زیر شوید :

https://freecardano.com/?ref=150039

خب بعد از وارد شدن در لینک بالا مانند تصویر زیر بر روی گزینه ریجستر کلیک کنید :

وقتی احساساتی می شویم و مثلا می ترسیم، در عمق ذهن ما تصویری از ما شکل می گیرد درحالی که هراسان به این طرف و آن طرف نگاه می کنیم، و ممکن است در عمل و واقعیت هم همان تصویر ذهنی را به مرحله اجرا درآوریم. این تصویر ذهنی ممکن است برای ما مشهود نباشد اما در حقیقت هر کسی برای خودش تصویر ذهنی دارد که بر مبنای آن عمل می کند.

ساختن تصویر ذهنی به خواست خود
در صورتی که اسیر در ذهن ناخودآگاه خود شویم، و خود را به جریان آشفتگی ها، تجربیات گذشته و  هرج و مرج ب

#هر_روز_با_شهدا 
❇️ شهید مهدی زین الدین 
⭕️ جاذبه ی عجیب در ساختن افراد
در چند ساله ی جنگ که بنده با شهید زین الدین برخورد داشتمف هیچ گاه ندیدم نیرویی را طرد کند. جاذبه عجیبی داشت و در ساختن افراد، استعدادی خارق العاده.
اگر می دید کسی در مسئولیت خودش از لحاظ مدیریت ضعیف است، طردش نمی کرد؛ او را از آن مسئولیت بر می داشت، می آورد پیش خودش در فرماندهی. آن وقت هر جا می رفت ، او را هم با خودش می برد؛ و به این شکل روحیه ی مسئولیت پذیری و حسن انجام و
سلام با آموزش ثبت نام در سایت coinpot در خدمتتون هستم.
واسه ثبت نام اینجا کلیک کنید.
باز زدن روی لینک بالا صفحه زیر باز میشه register یعنی ثبت نام و sign in یعنی ورود.
روی register ( با قرمز مشخص شده ) کلیک کنید.
این صفحه باز میشه که داخلش جیمیل و پسوردت رو وارد میکنی
حتما بقیه سایتایی که در مورد کوین پات گفتم رو با همین جیمیل ثبت نام کنی وگر ن هیچی ب حسابت واریز نمیشه. 
داخل کادر اول جیمیلتو وارد میکنی ( مثال example@gmail.come) و دو کادر بعدی پسوردتو وارد میکنی حداقل ۸ ح
※※بسم الله الرحمن الرحیم※※
وبلاگ گنجینه شعر و ادبیات با مدیریت محمد مهدی حاتمی کار خود را از سال ۱۳۸۸ در بلاگفا شروع کرد و اینک با کادر مدیریتی قوی و نویسندگان وبلاگ به بهترین وبلاگ تبدیل گردیده و جزو وبلاگ های شعر بلاگفا قرار گرفته است اینک و امروز با ارائه  نسخه وبلاگ بیان امده ایم و می کوشیم تا از بهترین های شعر و هنر باشیم امروز در کادر مدیریت وبلاگ گنجینه نسخه اصلی ( بلاگفا) تصمیمی مبنی بر ایجاد وبلاگ در سایت بیان کرده ایم تا کاربران ا
ساختن کانال در تلگرام کاری ساده است که چندان هم پیچیده نیست و هر کسی که مشاهده میکنید حداقل یک کانال برای خود راه اندازی کرده و محصولات خود را به فروش میگذارد و حتی از دانش خود به دیگران آموزش میدهد و مطالب مفیدی در کانالش قرار میدهد تا کاربران آنچه نیاز دارند را سریع تر یاد بگیرند.در ادامه با میبایل به روش ساخت کانال خواهیم پرداخت با ما همراه باشید...
ادامه مطلب
امروزه برای ایجاد انواع سند از نرم افزار ورد مایکروسافت استفاده می شود ، این نرم افزار کاربردی در ادارات ، سازمان ها ، شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و ... استفاده می شود و برای مصارفی چون تهیه سوالات آزمون ، مقالات ، پروژه ها و تحقیقات ، صورت جلسه ، اسناد اداری و ... به کار می رود ، حتما شما هم اسنادی که دارای کادر و حاشیه باشند را دیده اید و می دانید که حاشیه بندی صفحه در ورد یا همان ایجاد کادر دور متن در ورد باعث جلوه بخشیدن به فایل می شود و کاربر پ
⛔️هشدار نرم افزار بله کلاه برداری است!⛔️
 هشداذ نرم افزار بله به دلیل داشتن امنیتی ضعیف و باگ های زیاد بار ها هک شده و حساب های مردم خالی شده!!بار ها و بار پیگیر شدیم نمونش خود منوقتی شما در این نرم افزار شماره کارت و رمز دوم وارد میکنید یک نفر به حساب کاربری شما وارد شده و دست به خالی کردن حساب شما میزند!!و حالا سوال اینجاست ایا مدیران این نرم افزار  عرضه ساختن یک نرم افزار درست ندارند به چه حقی دست به ساختن نرم افزار میزنند که باعث خالی شدن
همه به شما می گویند:
"سال خوبی داشته باشید."
ولی من به شما می گویم: "سال خوبی را برای خودتان خلق کنید"
به فکر آمدن روزهای خوب نباشید!
آنها نخواهند آمد
به فکر ساختن باشید
روزهای خوب را باید ساخت
آرزو می کنم 
بهترین معمار سال جدید باشید.
این جلسه میخوایم یک عکسی رو به فتوشاپ اضافه بکنیم
برنامه فتوشاپ رو اجرا کنید
بعد از اجرا کردن برنامه از منوی فایل بر روی Open کلیک کنید.
بعدش کادری همانند کادر زیر براتون به نمایش درمیاد . با استفاده از اون کادر یک عکسی رو از فایلهاتون انتخاب کنید.

بعد از انتخاب فایل دلخواهتون روی Open کلیک کنید.
خواهید دید که یک پروژه جدید به اسم همون عکسی که انتخاب کردین براتون ساخته میشه و اون عکسه انتخابیتون هم به پروژه اضافه میشه.

الان میتونید هرگونه تغییرا
این جلسه میخوایم یک عکسی رو به فتوشاپ اضافه بکنیم
برنامه فتوشاپ رو اجرا کنید
بعد از اجرا کردن برنامه از منوی فایل بر روی Open کلیک کنید.
بعدش کادری همانند کادر زیر براتون به نمایش درمیاد . با استفاده از اون کادر یک عکسی رو از فایلهاتون انتخاب کنید.

بعد از انتخاب فایل دلخواهتون روی Open کلیک کنید.
خواهید دید که یک پروژه جدید به اسم همون عکسی که انتخاب کردین براتون ساخته میشه و اون عکسه انتخابیتون هم به پروژه اضافه میشه.

الان میتونید هرگونه تغییرا
مجموعه قاب،کادر و حاشیه ویژه مدارس
مجموعه کادر،قاب و حاشیه بسیار زیبا ویژه مدارس ابتدایی مجموعه 20 عددی طرحای بسیار زیبا مناسب و کاربردی برای کودکان و نوجوانان مناسب برای طراحی مدارس کیفیت بالا برش خورده حجم مناسب رنگ بندی جذاب و طرح های متنوع (جهت دانلود این فایل با تخفیف ویژه از لینک زیر استفاده نمایید)  https://farofile.ir/product/%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%82%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D9%88-%D8%AD%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%87-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B3 ...دریافت فایل
ظاهرا مهاجم دیپورتی پرسپولیس راهی ذوب آهن خواهد شد.
جونیور براندائو بازیکنی که نتوانست در تیم جا بیفتد و همچنین نظر کادر فنی نسبت به او منفی بود ظاهرا قرار است به ذوب آهن بپیوندد .
منبع این خبر سایت ایلنا و باشگاه خبرنگاران جوان است . 
هی می‌نویسم هی پاک می‌کنم. هی می‌نویسم هی منتشر نمی‌کنم. 
یه عالمه سیاهی تو مغزم منفجر شده.
کاش منم مثل گوسفندهای دور و برم به گوسفند بودنم پی نمی‌بردم هیچ وقت. سرمو مینداختم پایین  انقدر یونجه می‌خوردم که در ثانیه می‌توپیدم یا انقدر از گشنگی مععع مععع می‌کردم که جونم دربیاد. 

فصل 7
)
جزییات اجرایی، پیچها،مشخص کردن
اسمبلی بوسیله متغیر نوع پیچ، فهرست پیچها، ساخت یک گروه پیچ، صفحه کار، عضوهای
پیچ شده،
نقطه شروع گروه پیچها، ساختن یک گروه
پیچ با تغییر دادن گروه پیچ موجود،ساختن سوراخها،ساختن سوراخهای گرد و شیاری،ساختن
سوراخهای
بزرگتر از اندازه،آرایش گروه
پیچها،ساختن یک پیچ منفرد،مشخصات پیچ،طول پیچ،موقعیت گروه پیچها،جایجا سازی (Offset)،جوشها،
ساختن
اسمبلیها با استفاده از جوشهای قابل
مشاهده در نماها،ساختن جوشها،
آدمه و مفهوم ساختن، نماد ساختن برای همون مفهوم، نشونه گذاشتن، بسط دادن. آدمه و معنی دادن به اشیاء. آدمه و حالی به حالی شدن از این ساخت‌وسازهاش.
آدمه و قراردادهایی که کسی ازشون سر در نمی‌آره، مفاهیمی که به لفظ نمی‌رسونه. آدمه و... آره، آدمه و سه‌نقطه‌هاش. 
طراحی سایت  AngularJs یک کادر‌ورک متن گشوده و بدون‌پول بر اساس‌ی جاوا اسکریپت میباشد. پروژه‌ی آنگولار جی اس، از سال ۲۰۰۹ به وسیله فردی به اسم میسکو هوری (Hevery) مقدمه شد و در حال حاضر بوسیله گوگل بسط داده میشود.این کادر ‌ورک برای تولید اینترنت‌وب سایت‌های تک کاغذ‌ای (SPA) بسیار مطلوب میباشد. پیاده سازی ساختار MVC درآن منجر میشود کدهایی با ساختار بهتر و آزمایش پذیرتر داشته باشید.
قاب‌ورک به چه معناست؟جاوا اسکریپت چه است؟
امرها این کادر‌ورک با ان
همانطور که می دانید ، اپل آیدی برای دانلود محتوی از iTunes و فروشگاه اپ لازم و ضروری است، علاوه بر این همگام سازی یادآورها  ، تقویم ها ، مخاطبین از طریق iCloud و فعال سازی FaceTime و iMessage را فراهم می کند. ساختن اپل ایدی از روش های مختلفی امکان پذیر است اکثر افراد در اولین فرصت بعد از خرید آیفون اقدام به ساخت اپل آیدی می نمانید ، امروز ما در این پست می خواهیم روش ساخت اپل آیدی 2019 را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.
برای ساختن اپل ایدی در یکی از روش ها در نظر داشت
  تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز چهارشنبه را با هدایت کادر فنی جدید آغاز کرد.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین نوبت صبح امروز چهارشنبه 12 تیر ماه 1398 را از ساعت 10 با هدایت گابریل کالدرون آغاز کردند.

* سرمربی جدید پرسپولیس همراه با اعضای کادر فنی از ساعت 7 صبح امروز در مجموعه شهید کاظمی حضور یافتند و برنامه‌های تیم را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند
طراحی و سفارش آنلاین طلا

1: پس از خرید طلا و افزوده شدن آن به موجودی ، وارد  بخش"معاملات" و سپس بخش "فروش " شوید.
2: بر اساس موجودی قابل فروش، تعداد طلاهایی که قصد فروش آن دارید را در کادر وارد نمائید.(فقط 25 ثانیه برای ثبت درخواست فرصت دارید در غیر اینصورت مجدداً باید وارد بخش فروش شوید)
3: بر روی کادر تقاضای فروش کلیک نمائید.
لازم به توضیح است که در صورتیکه گزینه "افزودن به موجودی ریالی" را انتخاب نمائید وجه حاصل از فروش به حساب ریالی شما نزد زریک
Shirazart.blog.ir 
۹۳- رویت تصاویر به کدام عامل بستگی دارد ؟ 
     ۱- رنگ         ۲- بافت         ۳- نور           ۴- بافت 
****** جواب : گزینه ی ۳ 
۹۴- اولین مرحله ی رویت یک تصویر کدام است ؟
     ۱- کادر        ۲- رنگ        ۳- جزئیات طرح       ۴- حجم
******* جواب : گزینه ی ۱
شهر حضرت یار که شهر اجدادی من نیز هست همچنان آماری از ابتلا به کرونا اعلام نکرده است. با شناخت کادر درمان آن شهر بعید میدانم در جلوگیری از ورود ویروس و ابتلای شهروندان تا این حد موفق بوده باشند. خدا کند این موضوع را ربط به مسائل دینی و مذهبی شهر ندهند!
موارد بالا ممکن است برای بعضی از افراد گیج کننده باشند، بنابراین بیایید با یک مثال از ANOVA single factor شروع کنیم. (ANOVA: Single Factor : آنالیز کردن واریانس در حالتی که یک متغیر وابسته و یک متغیر مستقل داریم. به عنوان مثال متغیر وابسته فشار خون است و متغیر مستقل میزان مصرف نمک یا وزن شخص است.)
در اینجا لیستی از چند امتیاز داریم.
در سربرگ Data > Data Analysis را مانند تصویر زیر انتخاب کنید.
توجه: نمی توانید دکمه تجزیه و تحلیل داده ها را پیدا کنید؟ افزونه Analysis ToolP
#زندگی_به_سبک_مهدی (۴۵)
الان که خیلی بحث بازنشستگی ها جدی شده ، برخی دستگاه‌ها اعلام می‌کنند که امکان جایگزینی نیروهایشان را ندارند، بدون شک این بلا که بر سر انقلاب آمده ناشی از عدم کادر سازی و تلاش برای ضعیف کردن نیروهای زیر دست از ترس جایگزینی به جای خود است و هیچ جنایتی در نظام جمهوری اسلامی از این اقدام بالاتر نیست، یکی از خصوصیات شهید مهدی لطفی این بود که پس از شناسایی افراد به اونها میدان می‌داد و نقطه ضعف‌ها را تذکر میداد و نقطه قوت
سلام دوستان. وقت همگی بخیر. من اومدم یک سایت حرفه ای و کار بلد برای انجام پایان نامه به نام تهران مشاور معرفی کنم که بدون شک جزو برترین موسسات در زمینه انجام پایان نامه است. سایت تهران مشاور علاوه برای دارا بودن کادری مجرب در زمینه انجام پایان نامه، دارای کادر کارمندی حرفه ای در زمینه مشاوره پایان نامه و پشتیبانی شما در تمامی مراحل کار است.
برخی از خدمات تهران مشاور :
انجام پایان نامه برق تمامی گرایش ها و رشته
انجام پایان نامه عمران همراه تیم

سلام به همه دوستان عزیز 
بر آن شدم در این سه روز منتهی به میلاد امام علی (ع) (۱۳ رجب) بمدت سه روز حدیث کساء را 
بخوانیم برای سلامتی و طول عمر کادر درمان و پرستاران و بهیاران و پزشکان و دانشجویان رشته های پزشکی و پرستاری و بهیاری و مددکاری و کلا دلسوزان این روزهای ایران و  بیماران
سراسر کشور و از خداوند منان بخواهیم بیماری کرونا رو از سر این ملت دور کند و بیماران و عوامل و کادر درمان را حفظ کند ایشالا
دوستانی که میخوان شرکت کنند در این طرح زیر
مقصود از «هدف» قیام قائم (عج)، چیزی است که آن حضرت برای دست یافتن به آنها با تحقق آنها حرکتی جدّی را آغاز خواهد کرد. فهرستی از اهداف مقدّس به این صورت است:1- احیای اسلام که بر اثر کجرویها زنگار گرفته است.2- تأمین قسط و عدل اجتماعی و اجرای قانون شرع.3- اصلاح جامعه و به حرکت در آوردن امّت.4- حاکم ساختن حقّ و نیرو بخشیدن به حق پرستان.5- احیای سنّت نبوی و سیره ی علوی.6- از بین بردن بدعتهای جاهلانه.7- آزاد سازی اراده ی ملّت از محکومیّت سلطه و زور.8- آگاه ساختن
معماری برج میلاد مردم تهران هر روز عمارت بلند مرتبه ای را که در میان هاله ای از دود و مه نشسته بر صورت شهر از دور نمایان است می بینند ، ساختمان بلندی که می گویند چهارمین برج مخابراتی جهان است . برج میلادایده ساختن یک نماد جدید برای شهر تهران از اوایل دهه ۷۰ ایجاد شد از همان دوران بود که شهرداری تهران تحقیقات گسترده ای را برای پیدا کردن محلی مناسب برای ساختن این نماد جدید و طراحی آن آغاز کرد و سرانجام پس از بررسی و مطالعه ۱۷ نقطه شهر تهران مانند
یعنی تولید انرژی هایی که در ساختن و رسیدن به خواسته ها نقش داشته باشند. 
نیروها به دو دسته تقسیم می شوند
نیرو منفی
نیرو مثبت 
کارهای ما نوعی ارتعاش هستند که در ساختن یا تخریب کردن نقش اساسی دارند. 
راستی چقدر در درونمان به قدرت این ارتعاش ها توجه داریم
و چقدر هنگام تولید ارتعاش، منفی یا مثبت، پاک یا آلوده بودن آن را در نظر می گیریم. 
روزانه، 90 هزار ارتعاش فکری از سر ما رد می شود! 
آیا می دانی چند درصد از این ارتعاش ها واقعا در جهت تخریب و چند در
از نظر ژیل دولوز فلسفه عبارت است از «مفهوم‌سازی».
پژوهش اجتماعی نیز به دو معنای «مفهوم آزمایی» و «مفهوم سازی» کاربرد دارد. اولی
بررسی مفاهیمی است که در جامعه شناسی موجود هستند و آزمون آن ها در واقعیت به روش
های تجربی و دومی، ساختن مفاهیمی از میدان پژوهش بر اساس داده های به دست آمده در
طول و فرایند پژوهش و در میدان پژوهش است. مهمترین روش اول پیمایش و مهمترین روش
دوم گراندد تئوری است. البته پژوهش اجتماعی همیشه به این دو روش نیست. ممکن است
توصیف
یکی از آشناترین تعریف ها درباره ی مدرسه، خانه ی دوم خواندن آن است. اما به راستی چند درصد از دانش آموزان، مدرسه را خانه ی دومشان می دانند؟
کادر آموزشی شایان، با درایت و سخاوت، هر لحظه از عمر آموزشی خود را صرف درست معنا کردن این شعار کرده اند. محوریت قرار دادن دانش آموزان و خواسته هایشان، هم سو و هم راستای قوانین مدرسه، یکی از عوامل ایجاد فضایی آرام، صمیمی و پرنشاط بوده است. فعالیت انجمن های مختلف مدرسه، مانند شورای دانش آموزی، بسیج و انجمن های
این روزیی که نزدیک شدیم به اعلام نتایج  کنکور همش به این فکر میکنم من که به اصطلاح خرم از پل گذشته و واقعیتش از روزگار عجیب کنکور چیزی اذیت کننده ای رو به یاد نمیارم،شاید هم ناخودآگاهم به حذفش کمک کرده و بیشتر هر سال که به دوران نزدیک می شیم بر خلاف گذشته دلم میخواد به بچه های دبیرستانی آگاهی بدم(چیزی که خودم عمیقا حس میکنم بهترین لطفی که میشه به فرد تو بحران کرد) که خب دوروبرم کسی نیست و من هم کلا آدمی نیستم که خودم رو وارد مسئله ای کنم حالا ای
پروژه ساختمانی قالا
شرکت عمرانی و مهندسی قالا در کلیه نقاط کشور پروژه های عمرانی خود را در اختیار 
کلیه شرکت های عمرانی و مشتریان ساختمانی و همچنین دولت-سازمانها- ادارات و ... 
در اختیار انها می گذرد 
شرکت عمرانی از اول تاسیس تا همین الان که حدود 25 سال میباشد کار خود را بی عیب
 و نقص و با مهندسین ارشد و دکترا مهندسی عمران که کادر با تجربه میباشد کار خود را
 پیش میبرد 
شرکت قالا از بهترین و نمونه ترین شرکت های مهم شهر ارومیه در زمینه مهندسی عمر
شرکت stsسهند تبریز جهت تکمیل کادر فنی خود از کارجویان مشاغل : جوشکاری : برق.گاز.آرگون-آرماتوربندی . قالب بندی.گچکاری.سیمانکاری.کاشی کاری.نقاشی ساختمان.تاسیسات. لوله کشی آب. گاز. سیم کش برق ساختمان. آشپز دعوت به همکاری مینماید جهت اخذ اطلاعت بیشتر با شماره تلفن های :  
+ 989917843153
+989055376308
+989010640601
+984133660250
تماس حاصل فرمایید  
شرکت stsسهند تبریز جهت تکمیل کادر فنی خود از کارجویان مشاغل : جوشکاری : برق.گاز.آرگون-آرماتوربندی . قالب بندی.گچکاری.سیمانکاری.کاشی کاری.نقاشی ساختمان.تاسیسات. لوله کشی آب. گاز. سیم کش برق ساختمان. آشپز دعوت به همکاری مینماید جهت اخذ اطلاعت بیشتر با شماره تلفن های :  
+ 989917843153
+989055376308
+989010640601
+989187546632
تماس حاصل فرمایید  
چگونه می توان شماره تماس خود را به کمپین AdWords اضافه کرد؟قبل از شروع آموزش ، باید نکات بسیار مهمی در مورد اضافه کردن شماره تماس تبلیغاتی Google اشاره کنیم. از آنجا که ایران توسط Google AdWords تحریم شده است ، ما نمی توانیم مستقیماً شماره تماس را به آگهی اضافه کنیم. اما نگران نباشید. ما نکاتی در رابطه با استفاده از این مطلب داریم تا نحوه استفاده از آن را به شما یاد دهیم.مراحل افزودن شماره تماس در AdWords1- بعد از ورود به پنل AdWords ، کمپین یا گروه تبلیغاتی مورد ن
پروژه ساختمانی قالا

در اختیار انها می گذرد 

پیش میبرد 

شرکت قالا از بهترین و نمونه ترین شرکت های مهم شهر ارومیه در زمینه مهندس
پروژه ساختمانی قالا

در اختیار انها می گذرد 

پیش میبرد 

شرکت قالا از بهترین و نمونه ترین شرکت های مهم شهر ارومیه در زمینه مهندس
در خانه ماندن‌های این‌روز‌ها موجب شده که به خیلی از کار‌های عقب افتاده برسم. و همچنین فرصتی است که فیلم‌هایی که در برنامه داشتم را ببینم.
امروز مستند 《هاشمی زنده است》 را دیدم، مستند زیبایی بود و ارزش دیدن و وقت گذاشتن دارد، مخصوصا اگر می‌خواهید جریان‌های تاریخ معاصر را بدانید.
نکته‌ای که بعد از دیدن این مستند به ذهنم آمد این بود که کابینه و وزرا و مدیران دولت روحانی، همان‌‌هایی هستند که اول در دولت رفسنجانی وزیر و جزء کابینه بودند و
یوهانس ورمیر موقعیت اش را به عنوان یک هنرمند بزرگ مدیون یک نکته است. او می داند جزئیات مهم را چگونه ثبت کند.
زنی با لباس آبی نامه می خواند - اثر : یوهانس ورمیر 1663 (Johannes Vermeer)

زنی که در این اثر حضور دارد می توانست حالت های متفاوتی داشته باشد. مثلا حوصله اش سررفته باشد، اوقاتش تلخش باشد، درگیر کاری باشد، شرمزده باشد یا بخندد. حتی می شد او را به شکل های مختلفی نقاشی کرد. ولی ورمیر "لحظه و موقعیت خاصی" را برای او انتخاب کرده است؛ زمانیکه ناخودآگاه تح
آباژور جدیدخودتان بسازید: همگی ما دوست داریم که از وسایل تزیینی قشنگ در چینش داخلی خانه مان به کار گیری کنیم. این مسئله هنگامی قادر است شادی بخش خیس باشد که‌این وسایل دکوری را خودمان ساخته باشید. هنرهای دستی قادر است فضای داخلی منزل شما‌را جالب خیس و خوشگل خیس نماید. چیدانه درین مقاله برایتان طریق ایجاد یکسری وسیله کوچک را ارائه می‌دهد تا بتوانید به امداد آن ها فضای منزل خویش را تغییر تحول دهید.
1. ایجاد آینه تزئینیچیدمانآینه های کوچک کنار
داشتم فکر می‌کردم اگه فیلمساز شدم و خواستم فیلم عاشقانه بسازم نقش اول مرد و زن رو زن و شوهر واقعی می‌ذاشتم... والا... خانومه یه دکمه لباس به زور داره واسه شوهرش می‌بنده...
اصلاً من و فیلمسازی؟! واو استبعاد؟
راستش از خدا پنهون نیست، از شما هم پنهون نباشه، من از همون ترم پنج قصد انصراف از دانشگاه داشتم که بنا به دلایل خانوادگی نشد. فلذا بر آن شدم که کنکور ارشد را بنشینم  رشته‌ی سینما یا ادبیات نمایشی  بخوانم.
بدیهی‌ست که هر کس رشته‌ی یک چیزی را
دریافت
حجم: 23 مگابایتتوضیحات: بازی پل سازی اندروید Bridge Constructor Playground، پل های بزرگ بسازید.این بازی اندروید که در گروه بازی های فکری جای دارد به محاسبات دقیق و تمرکز بالایی نیازمند است. شما به عنوان یک مهندس معماری باید بتوانید پل های کوچک و بزرگ برای عبور انسان ها و انواع وسایل نقلیه بسازید. منابع شما در هر مرحله از بازی محدود است و با توجه به شکل پل موادی در اختیارتان قرار می گیرد. وظیفه شما ساختن بهترین پل ها با این منابع کم می باشد.ساختن و قرا
محققان بر این عقیده هستند که عارضه چشم صورتی نشانه کرونا و ابتلای به این بیماری است و تاکید دارند همه کادر درمانی و پرستاران و پزشکان مراقبت کننده از بیماران کرونایی باید علاوه بر لباس, دستکش, کلاه مخصوص, عینک محافظ هم بزنند. جزئیات خبر را در این بخش  بخوانید.
ادامه مطلب
⚠️ اطلاعیه ⚠️
قابل توجه تمام هنرجویان عزیز

با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی مدارس در کشور عزیزمان شده است، هنرآموزان گرامی هنرستان دارالفنون با عنایت به شعار #آموزش_تعطیل_نیست از  رسانه های اجتماعی مختلف از همان روزهای اولیه تعطیلی فیزیکی مدارس، کار تدریس مجازی خود را شروع نمودند.اما در راستای ساماندهی و نظارت بر فرایند آموزشی همکاران، کادر اجرائی هنرستان کاردانش دارالفنون در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۶ در بستر پیام رسان واتس ا
رئیس قوه قضاییه بر ضرورت عادلانه ساختن نظام پرداخت حقوق در کشور تاکید کرد و گفت: تفاوت در نوع پرداخت‌ها به افرادی که از حیث تجربه، توانمندی و تحصیلات یکسان هستند، به هیچ وجه قابل توجیه نیست.
خبرگزاری ایلناinstagram.com/ilna_newsinstagram.com/p/B1npLW7FZiF
---
به ما بپیوندید t.me/joinchat/AAAAAD4DQ6_9fPbdPn6b4g
[عکس 769×800]
مشاهده کانال
چگونه یک ایمیل بسازیم؟ +آموزش

ایمیل سال‌هاست که به یکی از پرکاربردترین ابزار ارتباطی تبدیل شده است. در حال حاضر ارسال ایمیل با ارسال نامه از طریق پست غیرقابل مقایسه است. سرویس دهنده‌های بسیاری در سراسر جهان به ارائه ایمیل به کاربران می پردازند، اما فقط تعدادی کمی از این سرویس دهنده ها هستند که با اقبال زیادی از سوی کاربران رو به رو می‌شوند، یکی از آنها شرکت گوگل می باشد که سرویس ایمیل GMail را ارائه می دهد.
ما در ادامه به صورت تصویری قصد
آموزش رسم الگوی پیراهن مردانه
 رسم الگوی مردانه  مردانه

طرز کشیدن کادر:
در ابتدا بر اساس اندازه های داده شده, طول کادر برابر است با قد بالاتنه مرد در نصف دور سینه که عرض کادر می باشد.
48 × ۱/۲ دور سینه که از جمع دو تا ۱/۴ سینه که در جدول می باشد بدست می آید.
کادر را می کشیم سپس:
خط بالای کادر : خط سرشانه.خط پایین کادر:خط کمر .خط سمت راست کادر: خط وسط جلو لباس.خط سمت چپ کادر:خط وسط پشت لباس می باشد.
بعد از شناخت خطوط باید قد پیراهن را از خط سرشانه
چرا باید ما را انتخاب کنید؟
✒️برخی از ویژگی های متمایز کننده ما عبارتند از:
✅ارائه خدمات حرفهای و پیشرفته در امر بسته بندی و حمل وسایل......
...............♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧......
✅استفاده از کادر حرفهای جهت انجام خدمات اثاث کشی
✅ارائه خدمات همه روزه و بصورت شبانه روزی در اسرع وقت
--------♧♧♧♧♧♧---------
✅حمل و نقل آسان و مطمئن با قیمت مناسب
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی اسکای نیوز، وزارت بهداشت انگلیس به پزشکان و پرستاران توصیه کرد به علت کمبود تجهیزات بهداشتی در سراسر جهان، از لباس‌های محافظ یکبار مصرف، دوباره استفاده کنند.
ادامه مطلب
با سلام
این وبلاگ، جهت پاسخگویی به پرسش مهر ریاست محترم رئیس جمهور، جناب آقای روحانی تاسیس شده است.
چگونه یک مدرسه ی بانشاط داشته باشیم؟
پاسخ به این سوال، پاسخ به یکی از اساسی ترین سوالات محققان و روان شناسان دنیا در جهت پیشرفت و انگیزه سازی محیط های آموزشی ست.
.
.
.
من دانش آموز پایه ی دهم تجربی در دبیرستان شایان هستم، یکی از موفق ترین و نام آشناترین دبیرستان های استان اصفهان و ایران. 
اما چه چیزی باعث این موفقیت شده؟ و چه چیزی باعث تداوم و پی
زن عامل اصلی در ساختن خانواده است و این نقش بسیار بزرگی است که خداوند برای ساختن انسان، به زنان داده است؛ همان طور که امام خمینی (ره) چنین تعبیر می‌ کنند. علاوه ‌بر این نقش، زنان می ‌توانند نقششان را در تمامی زمینه ‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی ایفا کنند؛ اما به شرطی که ایفای این نقش‌ ها، با نقش آنها در خانواده شأن در تعارض نباشد.

ادامه مطلب
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++
همه ی حال خوب من برای سال جدید در همان یک روز خلاصه شد 
در همان یک فروردین هزار و سیصد نودونه 
من از دوم فروردین تا به امروز در یک گیجی وحشتناک به سر میبرم 
انگار وارد دنیای عجیب غریبی شده ام که نمیفهممش 
 در آن دنیای عجیب و غریب گیر افتاده ام 
من در آن دنیای عجیب مدام سرگیجه دارم 
دنیا دور سرم میچرخد 
مدام نفس نفس میزنم 
ضربان قلبم آنقدر زیاد است که هر لحظه احساس میکنم قلبم کنده میشود
میفتد جلوی‌پایم 
دو قدم که برمیدارم انگار یه کوه بزرگ جا
فصد خون هموکروماتوز چیست؟
روش فصد خون هموکروماتوز در زمانی که بدن آهن بیش از حد می سازد اتفاق می افتد. بدن شما برای ساختن هموگلوبین به آهن نیاز دارد بخشی از خون که اکسیژن را به تمام
 سلول های بدن حمل می کند.
 روش فصد خون هموکروماتوز در زمانی که بدن آهن بیش از حد می سازد اتفاق می افتد. بدن شما برای ساختن هموگلوبین به آهن نیاز دارد بخشی از خون که اکسیژن را به تمام
 سلول های بدن حمل می کند.
اما زمانی که آهن بیش از حد وجود دارد می تواند به کبد، قلب و
گروه مدرسه خواهرم من عضوم
طفلکی چه زجری می کشه
چه کادر داغونی داره مدرسه شون
مدرسه نمونه ست
خیرسرشون معلمان خوب شهرن مثلا
چرا در شان جایگاه یک معلم  معلم ها رو گزینش نمی کنن!

یادم میاد توی آزمایشگاه مجهز مدرسه ی سمپادی که هفت سال درس خوندم یه روز با دوستم درگیر بودیم و کنجکاوی و شیطنت می کردیم، استاد فیزیک هم نگاهمون می کرد، با حسرت عمیقی گفت، این مدرسه هم نمی تونه استعداداتونو پرورش یده، دلم براتون می سوزه...
وقتی آقای داور ضد آبی سوت شروع بازی رازد کمتر کسی فکر میکرد که علی کریمی بهترین بازیکن میدان بشه و در تمام نقاط زمین تاثیر گذار باشه ولی علی کریمی خودش را دراین بازی ثابت کرد و نشان داد میتونه بازیکنی باشه مورد اطمینان کادر فنی و حتی تیم ملی فوتبال ایران. 
ادامه مطلب
الگوی کارآمد آتش به اختیار جهاد اجتماعی
شیوع تلخ ویروس کرونا در کشور در چند هفته اخیر، هرچند موجبات درد و رنج بخشی از مردم ما را فراهم آورده و نگرانی‌هایی جدی در جامعه پدیدار نموده، اما درعین‌حال بار دیگر صحنه‌های زیبایی از ایثار و فداکاری جهادی در میان آحاد ملت و به‌خصوص کادر درمانی و نیرو‌های انقلابی را به رخ کشیده است. به‌گونه‌ای که می‌توان گفت این حضور حماسی کادر درمانی و نیرو‌های بسیجی، بخشی از ناکارآمدی‌های مدیریتی را جبران نم
در مورد این یکم توضیح بدم
عکسی که مشاهده میکنین تصویر بنده هست در لباس نیروی دریای ارتش
و در کادر سیاه اسم من نوشته است
چون علاقه به نظام داشتم و نرسیدم این و چند عکس دیگر رو درست کردم
با آموزش های که در فتوشاپ دیدم (با فیلم زبان خارجی) یاد گرفتم
و این عکس حاصل کارمه
*اینم نمونه دیگه از کارم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها